Büyükler İçin Kelebek Boyama

Büyükler İçin Kelebek Boyama


Get it on Google Play

Büyükler İçin Kelebek Boyama Sayfaları stresten kurtulmanıza ve eğlenceli zaman geçirmeniz amacıyla tasarlanmış mandala boyama sayfaları stiliyle yetişkinler için boyama kitabıdır. Renk terapisi hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı! Yetişkinler İçin Kelebek Boyama Sayfalarını hemen indirin Büyükler İçin Kelebek Boyama Kitabı.
Kelebek boyama resimleri ile dolu bu yetişkinler için boyama kitabı kullanımı çok kolay. Çoklu boya paletleri ve kendi eserlerinizden oluşturacağınız kişisel galeri çok hoşunuza gidecek. Sakinleştirici ve iyileştirici müzik de bu stres karşıtı boyama kitabına güç katıyor! Bunun gibi yetişkinler için boyama kitapları huzur ve uyuma giden yoldur. Bu huzur verici boyama terapisi sayesinde yetişkinler için kelebek boyama sayfaları ve mandala boyama kitabı tasarımı ile saatler nasıl geçiyor anlamayacaksınız! Sadece renginizi seçin ve boyamak için ekrana tıklayın!

BÜYÜKLER İÇIN KELEBEK BOYAMA ÖZELLİKLER:

★ Arkaplan müziği açık/kapalı
★ Çoklu boya paletleri
★ Benim paletim- kendi boya paletini oluştur
★ Çeşitli ton ve renk farkları
★ Boyama sayfanıza uygulayabileceğiniz bir çok filtre ve doku var
★ Sanatınızı Facebook, Twitter ve/veya Instagram’da paylaşın
★ Benim çalışmalarım : sanatınızı özel galeride kaydedin
★ Detaylı boyama için yakınlaşın

YETİŞKİNLER İÇİN KELEBEK BOYAMA KİTABIYLA YARATICILIĞINIZI GÖSTERİN

Yaratıcı biri olmadığınızı hiç düşündüyseniz, hata yapmışsınız. Yetişkinler için kelebek boyama kitabı ile yaratıcılığınız kendini gösterecek. Bu kelebek boyama resimlerindeki Mandala boyama tasarımı sayesinde renkleri seçip karıştırabilirsiniz. Dinlendirici müzik sayesinde zihniniz dinlenecek ve zen noktanızı bulacaksınız. Yetişkin boyama kitaplarının kullanıcıları uyumadan önce boyama yapmayı tercih ediyor. Huzur ve uyuma yolculuk için telefonunuz veya tabletinizle yatağınıza oturmanız, renginizi seçip başlamanız yeterli.

KELEBEK BOYAMA SAYFALARI: STRES KARŞITI YETİŞKİN BOYAMA KİTABI

Bazı kültürlerde kelebeklerin değişim, sevinç ve rengi temsil ettiğine inanılır. Mandala boyama tasarımı sayesinde kelebek resimleri içeren bu yetişkin boyama kitabı ile yaratıcılığınızı ifade edebileceksiniz. Kelebek resimlerindeki mandala şablonlarıyla sadece tek bir yetişkin boyama kitabı boyamanın yüzlerce yolu var. Çok beklemeyin, zaman kaybetmeyin. Yetişkinler için Kelebek Boyama Sayfaları uygulamasını hemen indirin ve eğlenin!

YETİŞKİNLER İÇİN BOYAMA KİTABI AVANTAJLARI

Yetişkinler için boyama kitabı sayesinde stresle baş edebilir ve zihin açıklığımızı geliştirebiliriz. Bu nedenle bazı kişiler bunlara stres azaltıcı boyama kitapları veya zen boyama sayfaları adını veriyor. Boyama, yaratıcı düşünce ve kişilik gelişimini teşvik etmenin akıllıca bir yöntemidir. Ellerinizle çalışmak, endişe ve stresten kurtulmanın ve zihni sakinleştirmenin en iyi yollarından biridir. Araştırmalara göre yetişkinler için sakinleştirici boyama kitapları strese yol açan günlük şeylerden arındırıcı bir kaçış olabilir. Ayrıca boyama sayesinde daha basit bir zamana dönecek ve çocukluluğunuzdaki huzurlu ve mutlu dönemleri yaşayabilirsiniz.

Yetişkinler için boyama kitapları birçok kişinin farkında olmadığı kullanım ve amaca sahiptir. Daha iyi odaklanmak, terapi, rahatlama, zihni sakinleştirme, problem çözme ve skişisel örgütlenme becerilerini geliştirmek için kullanılabilir. Diğer bir deyişle, yetişkinler için boyama kitapları iç sakinliği sağlamak için harika bir yöntemdir. Tüm dünyada milyonlarca insan, boyama kitaplarının rahatlatıcı olma özelliğini kanıtlamaktadır.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s