Mandala Boyama Kitabı

1024x500


Get it on Google Play

Bazen bir yetişkin olmaktan nefret etmiyor musunuzun? Mandala Boyama Kitabı deneyin ve inanılmaz mandala boyama kitabı ve büyükler için boyama kitabı ile yetişkin boyama sayfası kavuşun. Yetişkin hayatının stresinden hızlı bir kaçış yapmak ve çocuklar ile mali sorunları ve iş hakkındaki sıkıntıları düşünmeyi bırakın. En iyi baskı çerçevesinde iyi zaman geçirin, BU YÜZDEN ŞIMDI MANDALA BOYAMA KITABI ALIN VE ZIHNINIZI GELİŞTİRİN – HAYATINDANIZDAKİ EN ÖNEMLI KIŞI SIZSINIZ!
MANDALA BOYAMA OYUNLARI NELERDİR?

Mandala (Sanskritçe: “daire”) başı veya sonunu olmayan bir geometrik şekildir. Mandalaların zamanın başlangıcından beri var olduğunu öğrenmek sizin için sürpriz mi olur? Her gün mandalaları güzelliklerine tanık olmak istemez misiniz? Mandala şekiller etrafımızda – Dünya, Güneş, Ay, doğa ve yaşamın ta kendisi. Mandala boyama kitapları ile stres atın ve yaratıcılığinize ilham verin, ruhsal ve dikkatli özelliklerinizi geliştirin. Böylece mandala çiçek gibi mandala çizimler yapın ve desenler içeren yetişkin boyama kitabı ile anti-stres etkisini yaşayın ve kanıtlanmış etkisiyle zihninizi geliştirin. Bir mandala boyama kitabı tam dikkat ve odaklanma gerektiren detaylı boyama içerir ve karmaşık Mandala sanat tasarımına sahiptir. Bu boyama kitabı yoluyla duygularınızı ifade edebilirsiniz ve boyama tamamladıktan başarı hissi de yaratır. Mandala Boyama Kitabı indirin ve stresten özgür dünyada zihin yolculuğunu başlayın!

MANDALA BOYAMA KITABI ÖZELLİKLERİ:

★ Arkaplan müziği açık/kapalı
★ Çoklu boya paletleri
★ Benim paletim- kendi boya paletini oluştur
★ Çeşitli ton ve renk farkları
★ 30 mandala boyama sayfası
★ Sanatınızı Facebook, Twitter ve/veya Instagram’da paylaşın
★ Benim çalışmalarım : sanatınızı özel galeride kaydedin
★ Detaylı boyama için yakınlaşın

MANDALA BOYAMA KITABI AVANTAJLARI

Mandala Boyama Kitabı basit bir rahatlatıcı aktivite olarak titizlik ve odak uygulanmasında mandala kullanmak için harika bir yol olabilir. Pek çok kültür kendi ruhsal uygulama ve dini ritüeller bir parçası olarak yüzyıllar boyunca bu yolu kullandı. Budistler, Tibetliler ve Hindular bütün mandala ve güzelliğine başka anlamlar verdi. İsviçreli psikiyatrist Carl Gustav Jung mandala “bilinçaltının bir temsili” olarak nitelendirdi. Onun kişisel gelişim için ve psikoterapi sırasında yaptığı hastalarla mandala kullanılır. Yaygın bir mandala çizim yaratıcısı anlamlı bir yansıması olduğu kabul edilmektedir.
Bir mandala boyama boyama yaparken ve renkler oluşturma sırasında kendini iç anınızı yansıtırsınız. Kişisel duygular ve içgüdüleri seçilen mandala boyama faaliyetini yönlendirir.

MANDALA BOYAMA OYUNLARI İYİLEŞTİRİCİ GÜCÜ NEDIR?

Mandala boyama sayfalarının iyileştirici gücü ne olabilir? Mandala iyileştirici güçleri gevşeme, denge teşvik ve iyileşmeye destek dairesel geliyor. Bir mandala dairesel tasarım iyileşmeyi ve olumlu düşünceleru geliştirir. Nasıl mı? Mandala her şeyin mümkün olduğu bir yeri temsil eden bir merkez noktasıdır. Bu dairesel matris olanakları sınırsız potansiyeli teşvik eden bir kutsal şeklidir. Herkes az biraz zamanını boyama mandala boyama harcayarak tüm bu efektleri keşfedebilir.

Bu rahatlatıcı boyama deneyimi ile eğlenin ve enerji dolun! Şimdi Mandala Boyama Kitabı İndir!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s