Yılbaşı Boyama Oyunları

Featured-image-1024x500


Get it on Google Play

Noel baba boyama ve yılbaşı resimleri mi arıyorsunuz? Yoksa sadece boyama oyunları oynamak mı istiyorsunuz? Yılbaşı Boyama Oyunları her günü tatile çevirecek her şeye sahip!
Hiç kırmızı bir kardan adam gördünüz mü? Hayalgücünüze izin verirseniz, görebilirsiniz! Boyama kitabı sayesinde çocuklarınızla birlikte boyama oyunları oynayabilir ya da kardan adam boyama oynayarak yalnız zaman geçirebilirsiniz. Resim boyama sayfaları çok çeşitlidir ve Noel baba boyama sayfaları, kardan adam boyama sayfaları, yılbaşı ağacı boyama sayfaları gibi birçok oyunla sizi şaşırtacaktır! Şimdi yapmanız gereken tek şey boya kalemlerinizi (yani sanal olanları) kapıp Yılbaşı resimleri ile boyamaya başlamak! Yılbaşı Boyama Oyunları uygulamasını hemen indirin ve çocuklarınızla birlikte Noel Baba eşliğinde sihirli bir geziye çıkın!

ÖZELLİKLER:

★ Boyamanın 4 yolu: kova, fırça, sprey ve boyama kalem
★ Desenler ve çıkartmalar ile renk ekleyin
★ Arka plan müziği açma / kapama
★ 10+ renk paletleri
★ 20 boyama sayfaları
★ İLHAM KAYNAĞI: diğer sanatçı kullanıcılar neler boyamış görün
★ Facebook, Twitter ve / veya Instagram üzerinde sanat paylaş
★ Detaylı boyama için büyütme

Kış büyülü bir mevsimdir. Soğuk olmasa, gerçi birçoğumuz önemsemiyoruz bunu ama kış, hem çocuklar hem de yetişkinler için yılın en harika zamanıdır. Bu Yılbaşı boyama oyunları ile bir sürü Noel baba boyama resimleri ve kardan adam boyama resimleri elde edeceksiniz ve bütün yıl boyamak gerçek bir zevk olacak. Hangi mevsim olursa olsun, Yılbaşı Boyama Oyunları ve boyama kitabı ile her zaman eğlenceye hazırsınız. Bahar, sonbahar, yaz veya kış- bu mevsimleri renklerle doldurmak çok zevkli olacak. Yılbaşı boyama oyunları ve yılbaşı ağacı boyama resimleri ile eğlencenin tadını çıkarın.

Kış tatili deyince akla neşeli şarkılar geliyor. Bu kış boyama sayfaları fırsatını kaçırmayın! Yılbaşı Boyama Oyunları ile çocuklar için boyama oyunları oynayın ve Noel Baba boyama resimleri ve kardan adam boyama resimleri ile renkleri konuşturun!

BOYAMA KITABI AVANTAJLARI

Bir eğitimsel araç olarak boyama kitabı zihin becerilerini, iyi zihin hareketini, el-göz koordinasyonunu, el yazısını ve renk algılama ve tanıma becerilerini geliştirmek için mükemmel bir yöntemdir. Psikologlar, çocuklar için boyama kitabı terapi etkisi yarattığını ifade ederler çünkü renklendirme odaklanma ve zihni yatıştırma konusunda merkezi bir etkinliktir. Boyama kitabı basit resimler içerse de çocuklar için zorlayıcı olabilir. Bir resmi başarıyla renklendirme çocuklar için iyi bir özgüven ve öz saygı yaratır.

Birçok çocuk renk ve boyama kitabı sadece bir eğlence etkinliğinden daha fazlası olarak görürler. Boyama kitapları her okulda günlük bir etkinlik olarak kullanılmalıdır, çünkü erken çocukluk günlerinden itibaren kişilik geliştirme konusunda etkisi olduğu ifade edilir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s