İncil Boyama Kitabı

1024x500


Get it on Google Play

Çocuklarınız boyama oyunları seviyorsa, İncil Boyama Kitabı uygulaması harika bir seçenek. Bu boyama sayfaları harika bir boş zaman eğlencesi, özellikle çocuklarınızın boyama sayfaları ile kutsal kitapları öğrenmesi için.
Bu İncil Boyama Kitabı hepimizin çocukken kullandığı etkinlik kitaplarına benziyor. Harika dini boyama kitapları ve dini çizimler, Nuh’un gemisi, Adem ile Havva boyama sayfaları ile çok eğeleneceksiniz. Ayrıca siz ve çocuğunuz boyama oyunları ile yaratılış hakkında bilgi edinebilirsiniz. Dini hikâyeleri öğrenmek isteyen bir çocuk için boyama sayfaları boyamak müthiş eğlenceli olacak. İncil Boyama Kitabı ve dini çizimler sizi bekliyor!
ÖZELLİKLER:

★ Boyamanın 4 yolu: kova, fırça, sprey ve boyama kalem
★ Desenler ve çıkartmalar ile renk ekleyin
★ Arka plan müziği açma / kapama
★ 10+ renk paletleri
★ 20 boyama sayfaları
★ İLHAM KAYNAĞI: diğer sanatçı kullanıcılar neler boyamış görün
★ Facebook, Twitter ve / veya Instagram üzerinde sanat paylaş
★ Detaylı boyama için büyütme

Birçok dini çizimler içinden farklı karakter ve motifleri seçin: Nuh’un gemisi, Adem ve Havva, çarmıha gerilme, İsa’nın doğumu, Musa ve diğerleri. Çouklarınıza bu güzel öyküleri anlatmak için İncil kitabı ve kutsal kitap kullanıp boyama resimleri boyayın. Bu boyama sayfaları hikâyelerini öğrenecek ve tekrar dinlemek isteyecekler. Boyama resimleri her zaman çocukları eğlendirmiştir ve İncil Boyama Kitabı da bunlardan biri.

Hrıstiyan olup olmamanız önemli değil: bu dini boyama kitapları her yaştan çocuklar için harika. Boyama oyunları birçok avantaja sahip. Küçükler dini çizimler ve boyama resimlerindeki farklı hayvanlar ve Nuh’un gemisini boyamaya bayılacak. Çocuğunuz incil kitabı ve kutsal kitaplar hakkında bilgi edinebilir: bu harika İncil Boyama Kitabı veboyama resimleri ile çocuklarınız hayal gücünü kullansın.

BOYAMA KITABI AVANTAJLARI

Bir eğitimsel araç olarak boyama kitabı zihin becerilerini, iyi zihin hareketini, el-göz koordinasyonunu, el yazısını ve renk algılama ve tanıma becerilerini geliştirmek için mükemmel bir yöntemdir. Psikologlar, çocuklar için boyama oyunları terapi etkisi yarattığını ifade ederler çünkü renklendirme odaklanma ve zihni yatıştırma konusunda merkezi bir etkinliktir. Boyama sayfaları basit resimler içerse de çocuklar için zorlayıcı olabilir. Bir resmi başarıyla renklendirme çocuklar için iyi bir özgüven ve öz saygı yaratır.

Birçok çocuk renk ve boyama kitabı sadece bir eğlence etkinliğinden daha fazlası olarak görürler. Boyama kitapları her okulda günlük bir etkinlik olarak kullanılmalıdır, çünkü erken çocukluk günlerinden itibaren kişilik geliştirme konusunda etkisi olduğu ifade edilir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s