Erkekler İçin Boyama Oyunları

1024x500


Get it on Google Play

Söylentilere göre erkekler için boyama oyunları yokmuş.Tabi ki…YANLIŞ! 👨 Erkekler İçin Boyama Oyunları öncü boyama kitabı olarak resim oyunları içinde yer alır ve dünyadaki bütün genç erkeklere adanmıştır. 👨 Hemen indirin ve eğlencenin tadını çıkarın.
Erkek çocukları da boyamayı çok sever ve yaratıcı ve sanatsal olmayı bilirler. Daha da önemlisi, bütün çocuklar resim oyunları ile erken yaştan birçok faydalı beceri geliştirebilir.

👨 ERKEKLER İÇİN BOYAMA OYUNLARI 👨

Nihayet dünyadaki bütün erkek çocuklarını onurlandırıp onlara bir boyama kitabı adamanın zamanı geldi. Boyama kitabı konusunda birçok tema ele alındı ama çok azında sadece resim oyunları vardı. Elbette, birçok boyama oyunu ile kız ve erkek çocukları için resim boyama oyunları imkânı sunulmaktadır ancak hiçbirinin adı Erkekler İçin Boyama Oyunları değildir.
Dijital resim boyama oyunları ile amaç, öğrenme ve beceri gelişimini ilginçleştirmektir. Birçok hayvan boyama sayfası , mesela kopek boyama sayfaları , at boyama sayfaları, dinozor boyama sayfaları ve daha fazlası, bu erkekler için boyama oyunları içindedir.

ERKEKLER İÇIN BOYAMA OYUNLARI ÖZELLİKLER:

★ Boyamanın 4 yolu: kova, fırça, sprey ve boyama kalem
★ Desenler ve çıkartmalar ile renk ekleyin
★ Arka plan müziği açma / kapama
★ 10+ renk paletleri
★ 20 boyama sayfaları
★ İLHAM KAYNAĞI: diğer sanatçı kullanıcılar neler boyamış görün
★ Facebook, Twitter ve / veya Instagram üzerinde sanat paylaş
★ Detaylı boyama için büyütme

BOYAMA KITABI AVANTAJLARI

Bir eğitimsel araç olarak boyama kitabı zihin becerilerini, iyi zihin hareketini, el-göz koordinasyonunu, el yazısını ve renk algılama ve tanıma becerilerini geliştirmek için mükemmel bir yöntemdir. Psikologlar, çocuklar için boyama kitabı terapi etkisi yarattığını ifade ederler çünkü renklendirme odaklanma ve zihni yatıştırma konusunda merkezi bir etkinliktir. Boyama kitabı basit resimler içerse de çocuklar için zorlayıcı olabilir. Bir resmi başarıyla renklendirme çocuklar için iyi bir özgüven ve öz saygı yaratır.

Birçok çocuk renk ve boyama kitabı sadece bir eğlence etkinliğinden daha fazlası olarak görürler. Boyama kitapları her okulda günlük bir etkinlik olarak kullanılmalıdır, çünkü erken çocukluk günlerinden itibaren kişilik geliştirme konusunda etkisi olduğu ifade edilir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s