Ejderha Boyama

dragon coloring pages


Get it on Google Play

Ejderhalar için yeni bir dönem başladı! Ejderha Boyama indirin ve çocuklarınız çocuklar için boyama oyunları oynayasınlar. Bu güzel boyama sayfalarını renklerle doldurun ve ejderha çizimleri yaparak ejderhaları mutlu ve neşeli gösterin!
Eğer ejderhaların kötü yaratıklar olduğunu düşünüyorsanız, bu çocuklar için ejderha çizimleri size böyle olmadığına temin edecektir. O güzel yüzleri görür görmez, çocuklar için bir evcil hayvan olarak ejderha almak isteyeceksiniz. Ejderhaların zamanı çok önce olduğu için çocuklar için boyama kitabı inanılmaz bir yedek olacaktır. Çocuklar için boyama oyunları oynayıp ve farklı renklerle bu boyama sayfalarını doldurarak çocuklarınız, ejderhaların asla yaşlanmadığını düşünecek. Böylece efsaneler yaşamaya devam eder. Ve çocukların buna ihtiyacı vardır. Çünkü hayal gücü ve fantazi olmazsa, çocukluk yarım kalır. Bırakın çocuklarınız ejderhalara inansın: onlara Ejderha Boyama oyunu verin ve bu çocuklar için boyama kitabı ile boyamaya başlayın!

ÖZELLİKLER:

★ Boyamanın 4 yolu: kova, fırça, sprey ve boyama kalem
★ Desenler ve çıkartmalar ile renk ekleyin
★ Arka plan müziği açma / kapama
★ 10+ renk paletleri
★ 20 boyama sayfaları
★ İLHAM KAYNAĞI: diğer sanatçı kullanıcılar neler boyamış görün
★ Facebook, Twitter ve / veya Instagram üzerinde sanat paylaş
★ Detaylı boyama için büyütme

Bu boyama kitabı içindeki çocuklar için ejderha çizimleri çeşitliliği sizi şaşırtacak. Hepsini boyamak isteyeceksiniz. Yumurtadan yeni çıkmış küçük ejderhalardan asil hayvanlar ve savaşçılar olarak temsil edilen yetişkin ejderhalara kadar. Bu inanılmaz çocuklar için boyama sayfaları ve boyama oyunları ile çocuklar bu efsanevi yaratıkların farklı kültürlerde nasıl temsil edildiğini öğrenme fırsatı edinecek. Çocuklarınızla birkaç boyama sayfaları boyayıp ejderhaları yeniden hayata döndürün. Çocukluklarının ejderhaların ne kadar müthiş olduğunu bilmeden geçmesine izin vermeyin. Ejderha Boyama indirin ve çocuklarınız ejderha çizimlerini boyasın.

BOYAMA KITABI AVANTAJLARI

Bir eğitimsel araç olarak boyama oyunları zihin becerilerini, iyi zihin hareketini, el-göz koordinasyonunu, el yazısını ve renk algılama ve tanıma becerilerini geliştirmek için mükemmel bir yöntemdir. Psikologlar, çocuklar için boyama sayfaları terapi etkisi yarattığını ifade ederler çünkü renklendirme odaklanma ve zihni yatıştırma konusunda merkezi bir etkinliktir. Boyama kitabı basit resimler içerse de çocuklar için zorlayıcı olabilir. Bir resmi başarıyla renklendirme çocuklar için iyi bir özgüven ve öz saygı yaratır.

Birçok çocuk renk ve boyama sayfaları sadece bir eğlence etkinliğinden daha fazlası olarak görürler. Boyama kitapları her okulda günlük bir etkinlik olarak kullanılmalıdır, çünkü erken çocukluk günlerinden itibaren kişilik geliştirme konusunda etkisi olduğu ifade edilir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s