Benim Sanal Diş

virtual tooth


Get it on Google Play

Çocuğunuzun oynaması için sevimli bir sanal hayvan mı arıyorsunuz? Dee ile tanışın- çocuklarınızın bayılacağı yeni tür sanal hayvan oyunları! Bu Benim Sanal Diş, bir konuşan köpek veya konuşan kedi değil!
Bu sanal hayvan yeni 2d oyunlardan dır ve çocuklar için diş oyunları denince bu sevimli küçük diş harika bir oyundur! Bu sanal hayvan oyunları sayesinde, çocuğunuzun diş sağlığı ve önemini öğrenecek. Sanal hayvan Dee hakkında en iyi şey, oyunlar aracılığıyla çocuklara diş bakımı önemini öğretecek olmasıdır. Yani, iyi bir ebeveyn olun. Hayır! En iyi ebeveyn olun! Benim Sanal Diş indirin ve çocuğunuz en harika sanal hayvan oyununu oynasınlar!

ÖZELLİKLER

★ Dee favoriniz değilse sanal hayvan için güzel bir ad seçin
★ Sanal hayvan ile konuşun ve söylediğiniz herşeyi komik bir sesle tekrarlasın
★ Temiz ve mutlu olması için Dee’ye yemek verip yıkayın
★ Sanal hayvan Dee dişi çürürse dolgu yaptırın
★ Her odayı süsleyin ve sevimli sanal hayvan ile giysi oyunları oynayın
★ 3 dakikalık zamanlayıcı – zamanlayıcı süresi dolmadan onları temiz tutmak için dişlerinizi yıkayın
★ En sevdiğiniz hayvan ile mini oyunlar oynayın
★ Dee’nin bebek dişten sağlıklı bir yetişkine geçmesini izleyin
★ Sanal hayvan ile en iyi anlarınızı paylaşın böylece diş oyunları oynarken ne kadar eğlenceli arkadaşlarınız görsün

STRESLİ DİŞÇİ ZİYARETLERİ YOK ARTIK

Diş sağlığı çok önemlidir ve bazen çocuklara açıklaması zordur. Diş hekimlerinden nasıl korktuklarını bilirsiniz. (Çocuk değilseniz, sen şanslısın.) Dee gibi bir sanal hayvan ve benzer diş oyunları ile dişhekimi korkularını yenecekler ve dişlerini düzenli fırçalama alışkanlığını geliştirecekler. Bu tür sanal hayvan çocuğunuzun gerçekten mutlu kılacak. Çocuklar için diş oyunları diş hekimi korkusunu yenmek için yapılmıştır ve bu 2d oyunlar ile korku düşündüğünüzden daha çabuk ortadan kalkacak. Dişi çürüdüünde dolgu yaptırmak için çocuğunuz Dee’ye yardım edecek. Çocuklarınızın diş sağlığı için uğraşırken eğlenecek ve bunların hepsi bu muhteşem sanal hayvan yardımı ile mümkün olacak! Harika değil mi?

ÇOK EĞLENCELI İÇİN DİŞ OYUNLARI

Eğer konuşan köpek veya konuşan kedi gibi konuşan hayvanlar ile oynamayı seviyorsanız bu sevimli küçük diş sizi şaşırtacak! Benim sanal Diş, erkekler ve kızlar için birçok mini oyunun olduğu 2d oyunlardır. Siz ve çocuğunuz Tic Tac Toe, Gevşek Diş veya diğer çocuklar için diş oyunlarından hangisiyle vakit geçirmek istediğinize karar verebilirsiniz.

En iyi oyunları hem eğlenceli hem de yararlı olarak tanımlarız. Kız ve erkek çocuklar için bu konuşmalı oyunlar, bu türdendir. Bunlar çocuğunuzun reflekslerini test eder ve motor becerilerini geliştirir, bu yüzden bir süre oynamaları iyidir. Bu oyun süresinin boşuna olmadığını bilmek sizi sevindirecek.

Bu sanal hayvan çocuklar için olmasına rağmen, yetişkinlerin de zevk alacağı bir oyundur. Çocuğunuz uyurken veya okuldayken birkaç seviye tamamlayabilirsiniz. Bir şey kesindir: Benim Sanal Diş uygulaması ile tüm aile eğlenecek. Şimdi indirin ve diş oyunlarıda daha iyi olun!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s