Çiçek Boyama

Flower Coloring Pages


Get it on Google Play

Çocuklarınız çiçek boyamayı seviyorsa , bu boyama kitabı ile onlara sürpriz yapın! Çiçek Boyama uygulamasında keyifle boyayacakları çiçek çizimleri var. İndirin ve çocuklar için boyama oyunları ile eğlencenin tadını çıkarın!
Çevremizde çiçeklerin olması gerçekten rahatlatıcıdır. Çiçek boyama resimleri içeren boyama oyunları birçok kız (ve de erkek) çocuğunun zevk aldığı birşeydir. Bu boyama kitabı uygulamasında 20’den fazla güzel çiçek çizimleri bulabilirsiniz. Çocuklarınız tüm bu boyama sayfaları ve çiçeklerle çok eğlenecek. Çiçek Boyama oyununu indirin ve telefon galerinizi çocuklarınızın çiçek boyama ile yaptığı şaheserlerle doldurun!

ÖZELLİKLER:

★ Boyamanın 4 yolu: kova, fırça, sprey ve boyama kalem
★ Desenler ve çıkartmalar ile renk ekleyin
★ Arka plan müziği açma / kapama
★ 10+ renk paletleri
★ 20 boyama sayfaları
★ İLHAM KAYNAĞI: diğer sanatçı kullanıcılar neler boyamış görün
★ Facebook, Twitter ve / veya Instagram üzerinde sanat paylaş
★ Detaylı boyama için büyütme

Çocukların çiçekleri bu kadar sevmesinin nedeni farklı renkler, şekiller ve boyutlarda olmalarıdır. Çocuklarınıza daha önce görmedikleri bit çiçek türünü gösterdiğinizde o küçük yüzlerindeki hayranlığı göreceksiniz.Çocuklar eğlenceli renkler ve yeni şeylere bayılır. Çiçek Boyama uygulaması bu ikisinin birleşimidir. Burada çok güzel çiçek boyama resimleri bulacaklar ve tanıdıkları çiçekler bile onlrın renklendirmesine bağlı olarak farklı olacak. Boyama oyunları bitmeyen çocukluğun bir parçasıdır. Boyama sayfaları eğlenceli değil diyecek tek bir yetişkin yoktur çünkü eğlenceli! İşte çocuklar boyama kitabı oyunlarını bu yüzden sever. Ve Çiçek Boyama oyununu yüklemenizin nedeni de bu! Bu oyunla çocuklarınız her yerde hobilerini uygulayabilir ve çocuklar için boyama oyunlarından iyi hobi olur mu? Boyama çiçek oyunuyla eğlendiklerini görünce siz de mutlu olacaksınız. Öyleyse boyama oyunlarının tadını çıkarın!

BOYAMA KITABI AVANTAJLARI

Bir eğitimsel araç olarak boyama kitabı zihin becerilerini, iyi zihin hareketini, el-göz koordinasyonunu, el yazısını ve renk algılama ve tanıma becerilerini geliştirmek için mükemmel bir yöntemdir. Psikologlar, çocuklar için boyama kitabı terapi etkisi yarattığını ifade ederler çünkü renklendirme odaklanma ve zihni yatıştırma konusunda merkezi bir etkinliktir. Boyama kitabı basit resimler içerse de çocuklar için zorlayıcı olabilir. Bir resmi başarıyla renklendirme çocuklar için iyi bir özgüven ve öz saygı yaratır.

Birçok çocuk renk ve boyama kitabı sadece bir eğlence etkinliğinden daha fazlası olarak görürler. Boyama kitabı kitapları her okulda günlük bir etkinlik olarak kullanılmalıdır, çünkü erken çocukluk günlerinden itibaren kişilik geliştirme konusunda etkisi olduğu ifade edilir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s