Bahar Boyama Oyunları

Featured-image-1024x500


Get it on Google Play

Bahar Boyama Oyunları çiçek boyama, kelebek resmi boyama ve çocuklar için daha fazla doğa boyama sayfası gibi güzel bir koleksiyondan oluşur ve çocuklar için harika bir boyama kitabı.
Çocukların canlı, parlak renkler kullanarak bahar boyama yapması güzel değil mi? Mutluluk, hayal gücü ve memnuniyet, çocuklar için bir boyama kağıdıyla ifade edilebilir. Bahar Boyama Oyunları gibi çocuklar için boyama kitabı ile çocuğunuzun yaratıcılık ve sanat becerileri bir çiçek gibi açsın. “Yükle” butonuna tıklayın ve kendiniz görün.

BAHAR BOYAMA OYUNLARI ÖZELLİKLER:

★ Boyamanın 4 yolu: kova, fırça, sprey ve boyama kalem
★ Desenler ve çıkartmalar ile renk ekleyin
★ Arka plan müziği açma / kapama
★ 10+ renk paletleri
★ 22 boyama sayfaları
★ İLHAM KAYNAĞI: diğer sanatçı kullanıcılar neler boyamış görün
★ Facebook, Twitter ve / veya Instagram üzerinde sanat paylaş
★ Detaylı boyama için büyütme

✐ ÇOCUKLAR IÇIN BOYAMA KITABI VE BAHAR BOYAMA OYUNLARI ✐

Çocuklar için boyama kitabı boyama yaparken çocuklar bunu genellikle bir ödev gibi görmektedir. Ancak mobil cihazınızın ekranında boyama oyunları oynamak tamamen farklı bir şeydir. Çocuklar için boyama oyunları tam olarak böyledir- oyunlar… ve çocuklar oyun oynamaya bayılır. Yani Bahar Boyama Oyunları aslında bol çiçek boyama, kelebek boyama sayfası ve çocuklar için güzel doğa boyama sayfası ile çocuklar için boyama oyunu gibi özelliklerin olduğu bir bahar Boyama Kitabı’dır. Çocuklar için boyama oyunu eğlenceli ve yaratıcılık geliştiren bir oyundur.

Siz araba sürerken, çalışırken, yemek yaparken, gündelik işleri yaparken ya da dinlenirken, çocuğunuz eğlenceli ve yararlı bir şey yapmalıdır. Bahar Boyama Oyunları indirin ve evinizi hemen güzel renklerle doldurun!

BOYAMA KITABI AVANTAJLARI

Bir eğitimsel araç olarak boyama kitabı zihin becerilerini, iyi zihin hareketini, el-göz koordinasyonunu, el yazısını ve renk algılama ve tanıma becerilerini geliştirmek için mükemmel bir yöntemdir. Psikologlar, çocuklar için boyama kitabı terapi etkisi yarattığını ifade ederler çünkü renklendirme odaklanma ve zihni yatıştırma konusunda merkezi bir etkinliktir. Boyama kitabı basit resimler içerse de çocuklar için zorlayıcı olabilir. Bir resmi başarıyla renklendirme çocuklar için iyi bir özgüven ve öz saygı yaratır.

Birçok çocuk renk ve boyama kitabı sadece bir eğlence etkinliğinden daha fazlası olarak görürler. Boyama kitabı kitapları her okulda günlük bir etkinlik olarak kullanılmalıdır, çünkü erken çocukluk günlerinden itibaren kişilik geliştirme konusunda etkisi olduğu ifade edilir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s