Android™ için Yapboz Oyunları

1024x500


Get it on Google Play

Bulmaca oyunları mı istiyorsunuz ? Android™ için Yapboz Oyunları tam size göre!! EĞLENCELİ YAPBOZ OYUNLARI İLE KENDİNİZE MEYDAN OKUYUN VEYA ARKADAŞLARINIZLA DÜELLO YAPIN ve bildiklerinizi gösterin. Muhteşem resimlerle yapboz oyunu çözün ve tecrübenizi paylaşın! Ne için bekliyorsun? Biz yapboz oyunu için bir merdiven sunuyoruz!
Bağımlılık yaratan bu Android™ için Yapboz Oyunları ile becerilerinizi test edin!! KLASİK YAPBOZ OYUNLARI İLE ODAKLANMA, KONSANTRASYON VE İYİ PROBLEM ÇÖZME BECERİLERİNİZİ GELİŞTİRİNI Yapboz oyunu ‘nda yapabileceklerinizi göstermek için acele edin! Okul ve ödevler arasında boş zaman yaratın ve cep telefonu kullanarak bulmaca oyunlarını çözün!

ANDROID™ İÇİN YAPBOZ OYUNU ÖZELLIKLERI:

➤ Yapboz bulmacalar 100 üzerinden yüksek çözünürlüklü fotoğraflar
➤ Kolay bulmaca ya da uzman bulmaca düzeyi için farklı sayıda puzzle parçaları
➤ Tüm cihaz boyutları için kullanılabilir sayıda bulmaca parçası
➤ Klasik veya kare şekillerde bulmaca parçaları
➤ Bulmacayı çözmeye yardımcı olmak için ücretsiz ipuçları
➤ Önizleme modu ile bulmacayı çözmeniz kolaylaşır. Daha zorlu oyun oynamak için bunu kapatın
➤ Çözülen yapboz bulmacaları duvar kağıdı olarak ayarlama
➤ Bulmacayı sosyal ağlarda paylaşın

Puzzle oyunları ile asla sıkılmayacaksınız! Tercihinize göre zorluk seviyesini ayarlayabilir ve bulmaca oyunları oynayıp mükemmel bulmaca oyunları yapmak çok kolay. Eğlenmek ve dinlenmek ve 100’den fazla parçayla kendinize meydan okumak istediğinizde yapboz oyunları oynayıni istediğinizde ZOR YAPBOZ OYUNLARINI BİTİRİNCE TAM BİR DAHİ GİBİ HİSSEDİN ! Sonunda yapboz oyunları oynayı indirin ve duvar kağıdı olarak kullanın!

SANAL PUZZLE OYNA! FAZLA EĞLENCE VE DAHA AZ YORGUNLUK

Eğerbulmaca oyunları oynarken parçaların dökülmesinden nefret ediyorsanız tek ihtiyacınız sanal bulmaca oyunları. Ahşap deseniyle bu yapboz oyunları klasik yapboz oyunlarına çok benzer. Hem de hiç yorulmazsınız! Ayrıca, puzzle oyna ile harika resimler var!! Başka ne yapboz oyununa ihtiyacınız olsun ki?

YAPBOZ OYUNLARI ANDROID™ IÇIN BEYİN YARDIM!

Şimdi bir beyin fırtınasına başlayın! Bu epik eğitsel oyunlar ve akıl oyunları ile dinlenin, eğlenin ve zihinsel becerilerinizi geliştirin. Bilişsel psikoloji ilkelerinin temelinde yapılan bu beyin oyunları ile mantık, zihinsel kapasite ve konsantrasyon geliştirme yeteneğine sahiptir. Gerçek akıl oyunları yanında eğitim amaçlı yapılan mantık oyunlarıdır bunlar! Hangi yaşta olursanız olun sihirli akıl oyunu ile gözlem ve görselleştirme becerileri, yaratıcılık, hayal gücü ve belleğinizi geliştirin. Zihin oyunu ile gerçek bir beyin fırtınasına başlayın – Mantık oyunları ve akıl oyunları izleyerek pretikte ve teoride akıl oyunları oynayın. Bağımlılık yaratacak bulmacalar sizi bekliyor! Sihirli eğitsel oyunlardaki canlı grafik tasarım, klasik ve zarif bir oyun modu sağlar.

NOT: Beyin oyunları ile konsantrasyon ve mantık alanında çocukların bilişsel becerilerini geliştirin. Bu nedenle, her yaştan okul çocukları için uygun oyunlar vardır. Hatta yetişkinler bile bu tür akıl oyunlarından kendini alamıyor.

Müthiş Yapboz Oyunları Android™ için Yapboz Oyunlarımızı isterseniz ★★★★★ beş yıldız ile değerlendirin lütfen. Eğer oyun tasarım ve etkileşimi konusunda herhangi bir geri bildirim ve önerileriniz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. ★★★★★

LİSANS:

Resimler, Creative Commons ‘lisansı altında lisanslanır. Uygulamadaki her fotoğraf kayıtlıdır. Herhangi bir sorunuz varsa anamarijadev@gmail.com adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s