Yapboz Oyunları

1024x500


Get it on Google Play

SİZ bilmecenin parçalarını kaybetmekten nefret mi ediyorsunuz? Yeni Yapboz Oyunları indirin ve artık parçaları kaybetmeyin! Android için yeni puzzle oyunları ile cep telefonunuzda yapboz oyna !
Puzzle oyunları alın ve hemen başlayın! Yapboz Oyunları ile tüm yorgunluğunuz YOK OLACAK ve bulmaca oyunları ile ENERJİNİZ YENİLENECKTİR. Yeni puzzle oyunları size başka hangi seçenekleri sunuyor göz atın …

YAPBOZ OYUNLARI ÖZELLIKLERI:

★ Bulmaca oyunları 100 üzerinden yüksek çözünürlüklü fotoğraflar-
★ Kolay bulmaca ya da uzman puzzle oyunları düzeyi için farklı sayıda puzzle parçaları
★ Tüm cihazlar için farklı sayıda yapboz oyunu parçası kullanılabilir
★ Bilmecenin parçaları, klasik veya kare şekiller
★ yapboz oynamanıza yardımcı olmak için ücretsiz ipuçları
★ Önizleme modu ile yapbozlar daha kolay çözülür. Daha zorlu oyun oynamak için bunu kapatın
★ Çözülmüş yapbozları duvar kağıdı olarak ayarla
★ Sosyal ağlarda yapboz paylaş

Puzzle oyunları ile çeşitli düzeylerin keyfini çıkarın farklı görüntüleri ve puzzle oyunları oynayın. Sadece anı hissedin ve beyin fırtınası yaparken zihninizi geliştirin! Favori yapboz oyunları ile eğlenceli saatler geçirin.

Bunlar akıl oyunları zihinsel gelişim için yararlı olduğu bilinmektedir. Sadece konsantrasyon süresi genişletmek mantık oyunları kategorisinde akıl oyunları izle vardır, ama onlar da gözlem becerilerini uygulama yaratıcılık ve hayal gücünü yapboz oyunu indir . Siz veya çocuğunuz epik akıl oyunu aracılığıyla görselleştirme pratik ve bilişsel yeteneklerini artıracak. akıl oyunları konusu bakmak ve akıl oyunları oyna ve mantık oyunları, akıl oyunları izle – akıl oyunları Çünkü siz, mantık geliştirmek yapacak kendi eşleşen parçaları arıyor.

Yapboz Oyunları özeldir çünkü onlar:

AKIL OYUNLARI
Uzmanların da belirttiği gibi akıl oyunları özellikle de yapboz oyunu vurguladığımız gibi, beyin hücrelerini muazzam şekilde aktive etmede önemli bir role sahiptir. Bulmaca oyunları ne kadar çok oynarsanız akıl oyunları ile zihniniz o kadar güçlenir.
MANTIK OYUNLARI
Değerli zamanınızı israf yerine yapboz oyunu oynayın! Bulmaca çöz oyunu, size gerçekten eğlenceli zaman vaat ediyor. Favori kanepenizde rahat edin & ve bu müthiş akıl oyunları oynamaya başlayın! Mantık oyunu ve bulmaca oyunlarını her gün oynayın ve arkadaşlarınız dikkatli bir düşünür olduğunuzu görsün.

EĞITSEL OYUNLAR
Bazı eğitsel oyunlar söz konusu olduğunda “eğitim” yönünün sadece çocuklar için olduğu düşünülebilir, ama gerçek akıl oyunları arasında beyin oyunları da bulunmaktadır. Kim bilir? Yapboz oyunu indirip bir şeyler öğrenmek ya da akıl oyunları izlerken kendinizle ilgili beklenmedik bir şey keşfedebilirsiniz.

BEYIN OYUNLARI
Akıl oyunları izle sihirli özelliklerinden biri de akıl oyunları oyna olmasıdır. Bulmaca çöz aracılığıyla beyin ve zihninizi eğiterek MANTIK BECERİLERİNİZİ GELİŞTİRECEK VE BEYİN HÜCRELERİNİZİN YAŞLANMASINA ASLA İZİN VERMEYECEKSİNİZ ! Kendiniz deneyin! günlük rutin içine bulmaca oyunları oynamayı günlük rutininie ekleyin ve ücretsiz, kaliteli zamanın tadını çıkarın!

Sihirli yapboz bulmacalar ve sundukları tüm seçenekleri kaçırmayın! Beyin fırtınası yapın ve hemen beyninizi geliştirmeye başlayın!

★★★★★ Dilerseniz Yapboz Oyunları oyunumuzu beş yıldız ile değerlendirin lütfen. Eğer oyunumuzun tasarım ve etkileşimini nasıl geliştirebileceğimiz konusunda geri bildirim ve önerileriniz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. ★★★★★

LİSANS:

Uygulama Resimleri Creative Commons lisansı altında lisanslanmıştır. Her fotoğraf uygulama içinde tescillidir. Herhangi bir sorunuz varsa anamarijadev@gmail.com adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s