At Boyama Oyunları

At Boyama Oyunları


At Boyama Oyunları

Hey at severler, At Boyama Oyunları ve hayvan boyama oyunları ile çocuğunuzun hayal gücünü zorlayın. Oyunu indirin ve renklendirme at çizimleri yaparak birlikte zaman geçirin.

Sesleri duyuyor musunuz? At Boyama Oyunları geliyor! Bu güzel hayvan boyama oyunlarını deneyin ve çocuklarınız hayran kalsın. Çocuklarımızı sık sık çiftliğe götüremeyiz, ama sevimli at boyama sayfaları ile çocuklarımıza bu harika boyama deneyimini yaşatabiliriz. Böylece oraya gitmeden de çiftlik hayatını tanıyabilirler. atlar hakkında çocuklara ve onların bu aracılığıyla gücünü çocuklar için boyama kitabı ve hayvan resimleri ile çocuklarınıza atları ve onların gücünü öğretin. Kendilerine güvenlerini geri getirin ve pony boyama resimlerini gökkuşağının tüm renkleri ile boyasınlar. Bu at resimleri boyama oyunu ile çocuğunuzun ne kadar yaratıcı olduğuna şaşıracaksınız.

ÖZELLİKLER:

★ Boyamanın 4 yolu: kova, fırça, sprey ve boyama kalem
★ Desenler ve çıkartmalar ile renk ekleyin
★ Arka plan müziği açma / kapama
★ 10+ renk paletleri
★ 20 boyama sayfaları
★ İLHAM KAYNAĞI: Küçük sanatçınızın renkli keşfetmesini sağlayın
★ Facebook, Twitter ve / veya Instagram üzerinde sanat paylaşın
★ Zoom detaylı boyama

Çocuklarınızın yaratıcılığını ve bilişsel becerilerini geliştirmek istiyor musunuz? Bu sanal çocuklar için boyama kitabı ile boyama ve pony boyama resimleri tam da ihtiyacınız olan şey. At Boyama Oyunları indirmek için tereddüt etmeyin! Kim bilir belki de çocuğunuz doğuştan sanatçıdır. Bu güzel çocuklar için boyama kitabı aracılığıyla çocuğunuzun sanatsal yeteneklerini ortaya çıkarın. Sonra at resimleri boyama sayfalarının tamamlanmış hâlini sosyal ağlarda gururla gösterip beğenilerin tadını çıkarabilirsiniz .

At nalının şans getirdiğine inanır mısınız? Çoğumuz inanırız, ama gerçek mutluluk, çocuğunuzun gülümsemesi ve neşesidir. Bu hayvan boyama oyunları her yaşa uygundur. İyi bir ebeveyn olun ve çocuğunuzun gelişmesi için bu yaratıcı yolu kullanın. At Boyama Oyunları indirin parmaklarınızı hazırlayın ve renkli pony boyama resimleri dünyasına girin.

BOYAMA KITABI AVANTAJLARI

Bir eğitimsel araç olarak boyama kitabı zihin becerilerini, iyi zihin hareketini, el-göz koordinasyonunu, el yazısını ve renk algılama ve tanıma becerilerini geliştirmek için mükemmel bir yöntemdir. Psikologlar, çocuklar için boyama kitabı terapi etkisi yarattığını ifade ederler çünkü renklendirme odaklanma ve zihni yatıştırma konusunda merkezi bir etkinliktir. Boyama kitabı basit resimler içerse de çocuklar için zorlayıcı olabilir. Bir resmi başarıyla renklendirme çocuklar için iyi bir özgüven ve öz saygı yaratır.

Birçok çocuk renk ve boyama kitabı sadece bir eğlence etkinliğinden daha fazlası olarak görürler. Boyama kitabı kitapları her okulda günlük bir etkinlik olarak kullanılmalıdır, çünkü erken çocukluk günlerinden itibaren kişilik geliştirme konusunda etkisi olduğu ifade edilir.

YASAL BİLGİLER

Uygulamadaki tüm çizimler ve resimler üzerindeki telif hakkı PeakselGames’e aittir. Herhangi bir sorunuz ve/veya öneriniz için PeakselGames@gmx.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s