Peri Boyama

FEATURED-IMAGE-1024x500-1


Get it on Google Play

Güzel periler büyüsüne inandığınız zamanları hatırlıyor musunuz? Peri Boyama ve sevimli peri çizimleri ile bu harika duyguyu çocuklarınız da yaşasın.
Periler diyarına bu yolculuğa başladıklarında çocuklarınızın hayalleri gerçek olsun. Ayrıca siz de içinizdeki çocuğu bulabilir ve bu boyama oyunlarında çocuklarınıza katılabilirsiniz. Çocuğunuzun favorisi hangi peri olursa olsun peri çizimleri boyama oyunundan ve kendi yeni perilerinizi oluşturmaktan çok zevk alacaksınız. Ya da Ya çocuğunuz bu boyama sayfası ile resim yaparken dinlenip sessizliğin tadını çıkarabilirsiniz. Bırakın fantezi kanatlarını açsın ve mucize yaşansın! Bu kızlar için boyama kitabı sayesinde küçük prensesler, renkleri öğrenebilecek. Kızınızın bayılacağı güzel peri resimleri ile dolu Peri Boyama oyununu indirin.

ÖZELLİKLER:

★ Boyamanın 4 yolu: kova, fırça, sprey ve boyama kalem
★ Desenler ve çıkartmalar ile renk ekleyin
★ Arka plan müziği açma / kapama
★ 10+ renk paletleri
★ 26 boyama sayfaları
★ İLHAM KAYNAĞI: Küçük sanatçınızın renkli keşfetmesini sağlayın
★ Facebook, Twitter ve / veya Instagram üzerinde sanat paylaşın
★ Zoom detaylı boyama

Kaç kez elinizde bir sihirli değnek olsun ve dilekleriniz gerçekleşsin istediniz? Peri Boyama ile çocuğunuzun küçük parmakları birer sihirli değneğe dönüşecek ve renkler, bu boyama sayfasında perilere ruh verecektir. Eğer çocuklar için boyama sayfaları arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Artık duvarlarda şaheserler olmayacak, sadece telefon ve tablet ekranınız yeter. Kızınıza peri elbiseleri giydirin ve onunla birlikte boyama yapın. Bu sanal peri ülkesindeki peri resimleri üzerine peri tozu serpin. Çocuklarınızı harikalara inandırın ve harikalar yaşansın! Onlara hediye olarak bu güzel çocuklar için boyama sayfalarını verin. Bu boyama oyunları ile oynayıp farklı renkleri öğrensinler. O zaman hiç düşünmeden Peri Boyama oyununu indirin! Kızlar için boyama kitabı ile çocukluğunuza geri dönün ve çocuklarınız her şeyi yapabileceğine inansın!

BOYAMA KITABI AVANTAJLARI

Bir eğitimsel araç olarak boyama kitabı zihin becerilerini, iyi zihin hareketini, el-göz koordinasyonunu, el yazısını ve renk algılama ve tanıma becerilerini geliştirmek için mükemmel bir yöntemdir. Psikologlar, çocuklar için boyama kitabı terapi etkisi yarattığını ifade ederler çünkü renklendirme odaklanma ve zihni yatıştırma konusunda merkezi bir etkinliktir. Boyama kitabı basit resimler içerse de çocuklar için zorlayıcı olabilir. Bir resmi başarıyla renklendirme çocuklar için iyi bir özgüven ve öz saygı yaratır.

Birçok çocuk renk ve boyama kitabı sadece bir eğlence etkinliğinden daha fazlası olarak görürler. Boyama kitabı kitapları her okulda günlük bir etkinlik olarak kullanılmalıdır, çünkü erken çocukluk günlerinden itibaren kişilik geliştirme konusunda etkisi olduğu ifade edilir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s