Prenses Boyama

FEATURED-IMAGE-1024x500


Get it on Google Play

Küçük kız için yeni hobi arayan var mı? O zaman bu, Prenses Boyama olsun! O boyama oyunları oynarsın ve bu muhteşem prenses çizimleri doğru nüansları bulsun!
Küçük kızlar prenses boyama başlamak için bu güzel boyama sayfaları bekliyor! Onun bu boyama kitabı karakterleri ile kendi masalını yaratmasına izin verin. Kızların boyama oyunları ile yaratıcılıklarını ifade etmesi için onları cesaretlendirin. Prenses Boyama indirin ve güzel prensesler onları bir geziye çıkarsın!

ÖZELLİKLER:

★ Boyamanın 4 yolu: kova, fırça, sprey ve boyama kalem
★ Desenler ve çıkartmalar ile renk ekleyin
★ Arka plan müziği açma / kapama
★ 10+ renk paletleri
★ 26 boyama sayfaları
★ İLHAM KAYNAĞI: Küçük sanatçınızın renkli keşfetmesini sağlayın
★ Facebook, Twitter ve / veya Instagram üzerinde sanat paylaşın
★ Zoom detaylı boyama

Eğlenceli ve yararlı olan bu oyunlardan daha iyisi yok. Kızlar için birçok boyama oyunları bulunmaktadır. Çocuklarınızın eğlenceli boyama prensesler oynarken, aynı zamanda becerilerini de çok gelişecekler. Ve dürüst olalım, çocukların birden fazla yeteneğe sahip olmasını kim istemez? Resme gelince bu kitaplar en iyisi. Onlara boyama sayfaları verin ve bu prenses çizimleri yapmasını izleyin. Boyama kitabı ile vakit geçiren çocuğunuzun gerçekten çok eğlenecek. Onların hayal gücünün sınırlarını keşederken, siz de evde sessizlik ve düzene kavuşacaksınız; ve bu gerçekten de paha biçilmez. Prenses Boyama çocuğunuzun en güzel zamanı boyama prenses çizimleri geçirecek!

BOYAMA KITABI AVANTAJLARI

Bir eğitimsel araç olarak boyama kitabı zihin becerilerini, iyi zihin hareketini, el-göz koordinasyonunu, el yazısını ve renk algılama ve tanıma becerilerini geliştirmek için mükemmel bir yöntemdir. Psikologlar, çocuklar için boyama kitabı terapi etkisi yarattığını ifade ederler çünkü renklendirme odaklanma ve zihni yatıştırma konusunda merkezi bir etkinliktir. Boyama kitabı basit resimler içerse de çocuklar için zorlayıcı olabilir. Bir resmi başarıyla renklendirme çocuklar için iyi bir özgüven ve öz saygı yaratır.

Birçok çocuk renk ve boyama kitabı sadece bir eğlence etkinliğinden daha fazlası olarak görürler. Boyama kitabı kitapları her okulda günlük bir etkinlik olarak kullanılmalıdır, çünkü erken çocukluk günlerinden itibaren kişilik geliştirme konusunda etkisi olduğu ifade edilir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s