Kelebek Boyama

FEATURED-IMAGE


Get it on Google Play

Kelebek Boyama ile çocuğunuzun hayallerini kanatlandırın.

Çocuklarınıza daha önce hiç olmadığı gibi renklendirme keyfi yaşatmak mı istiyor musunuz? Kelebek Boyama indirin ve kelebek kanadı küçük sanatçılar için bir resim tuval haline gelmesine izin verin.

Kelebek Boyama renkli dünyasına hoş geldiniz! Bu boyama oyunları çocuğunuzun yaratıcılığı teşvik edecek. Yani, bu yaratıcı anı yakalayın ve çocuğunuzun sanatına küçük parçalar halinde, bu eğlenceli uygulama kelebek resimleri katkıda bulunarak gurur duyon. Birisinin duyguların bir boyama kitabı üzerinde nasıl ifade görebilirsiniz ve bu, her zaman gerçekten büyüleyicidir. Çocuklarınız daha iyi tanımak ve bu uygulamayı kullanarak güzel kelebek resimleri ile çeşitli renkleri öğrenmesini sağlayın ve boyama kitabı artık birkaç tık uzağınızda. Bu uygulama kendi özellikleri ile boyama deneyimini zenginleştirir ve sadece birkaç tıklama ile kullanımı kolaydır. Buna direnmek ne kadar zor görürsünüz. Kelebek Boyama indirin ve genç aile üyeleri ile deneyerek, ne kadar stres giderici olduğunu görün!

ÖZELLİKLER:

★ Boyamanın 4 yolu: kova, fırça, sprey ve boyama kalem
★ Desenler ve çıkartmalar ile renk ekleyin
★ Arka plan müziği açma / kapama
★ 10+ renk paletleri
★ 20 boyama sayfaları
★ İLHAM KAYNAĞI: diğer sanatçı kullanıcılar neler boyamış görün
★ Facebook, Twitter ve / veya Instagram üzerinde sanat paylaş
★ Detaylı boyama için büyütme

Bu uygulama kelebek boyama oyunu ve en güzel kelebek çizimleri içerir. Sonsuz çocuk hayali ve çocuklar için boyama sayfaları görmek için sadece doğru bir şey var. Bu da, çocuklar ve ebeveynleri için tavsiye edilir, bu yüzden neden siz de kendiniz için boyama deneyiminin rahatlatıcı dünyasına girin? Onların kelebek kanadı ile her an uçup gitmesini sağlayın. Zengin grafikler ve kolay kullanım için gerekli araçları ile bu uygulama güzel kelebekler görünümlü benzersiz resimler yapmanıza olanak sağlıyor.

Kitaplar çocuklar için boyama sayfaları ve şaşırtıcı kelebek resimleri doludur. Kelebek dünyası çocuğununuzu bu ilginç yolculuğa alır. Çocuğunuzun yüzündeki paha biçilmez gülümsemesi Kelebek Boyama kitabını indirin!

SAYFA RENKLENDIRMENIN AVANTAJLARI

Bir eğitimsel araç olarak sayfa renklendirme zihin becerilerini, iyi zihin hareketini, el-göz koordinasyonunu, el yazısını ve renk algılama ve tanıma becerilerini geliştirmek için mükemmel bir yöntemdir. Psikologlar, çocuklar için sayfa renklendirmenin terapi etkisi yarattığını ifade ederler çünkü renklendirme odaklanma ve zihni yatıştırma konusunda merkezi bir etkinliktir. Sayfa renklendirme basit resimler içerse de çocuklar için zorlayıcı olabilir. Bir resmi başarıyla renklendirme çocuklar için iyi bir özgüven ve öz saygı yaratır.

Birçok çocuk renk ve sayfa renklendirmeyi sadece bir eğlence etkinliğinden daha fazlası olarak görürler. Sayfa renklendirme kitapları her okulda günlük bir etkinlik olarak kullanılmalıdır, çünkü erken çocukluk günlerinden itibaren kişilik geliştirme konusunda etkisi olduğu ifade edilir.

YASAL BİLGİLER

Uygulamadaki tüm çizimler ve resimler üzerindeki telif hakkı PeakselGames’e aittir. Herhangi bir sorunuz ve/veya öneriniz için PeakselGames@gmx.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s