Dinazor Boyama

1024x500


Get it on Google Play

Çocuk dinozor boyama oyunları büyülü dünyaya girin! ✓

Küçük sanatçı size tamamlanmış boyama sayfası ile kendi başyapıtı gösterdiği zaman gurur duymaz mısınız? <b>Böyle bir Dinozor Boyama oyunları ile çocuk boyama kitabı çocuğunuzun hayal gücünü, yaratıcılığını, sabrını geliştirir ve renkleri karıştırmak için algı yeteğinini güçlendirir.</b> Çocuğunuz için iyi bir şey yapın – Şimdi İndirin!

<b><u>UYGULAMA NASIL İŞLER:</b></u>

Bütün çocuklar boyama kitaplarını sever. Boş bir karalama sayfasında amaçsız çizim yapmak bir süre için eğlenceli olabilir mi? Önünüzde güzel bir dinozor boyama varsa, en güzel dinozor yaparak bir çocuğun renklere odaklanması zor değildir. Dinozor Boyama oyunları gibi Boyama Oyunları tüm çocuklar için tasarlanmış ve – boyama yaparken eğlenmelerini sağlayan bir araçtır. Kız ve erkek çocuklar için hayvan boyama oyunları anlamlılığı öğretir ve bütün çocuklar hayvanları sevmesi ve sanat küçük başyapıtı ile renklendirmesini sağlar. Dinozor boyama sadece kağıt boş bir levha üzerinde en iyi deneyimle boyama en çok tatmini almanızı salar. Bu boyama oyunu sayesinde iyi bir ebeveyn olarak, çocuğunuzun başarılı bir akademik kariyer yolunda ilk adımı atmasını sağlar. “Kur”a tıklayın ve şimdi bizimle bir dinozor safarisine gidin!

<b><u>DİNOZOR BOYAMA ÖZELLİKLERİ:</b></u>

★ Boyamanın 4 yolu: kova, fırça, sprey ve boyama kalem
★ Desenler ve çıkartmalar ile renk ekleyin
★ Arka plan müziği açma / kapama
★ 10+ renk paletleri
★ 20 boyama sayfaları
★ İLHAM KAYNAĞI: diğer sanatçı kullanıcılar neler boyamış görün
★ Facebook, Twitter ve / veya Instagram üzerinde sanat paylaş
★ Detaylı boyama için büyütme

<b><u>BOYAMA SAYFALARI NEDEN EBEVEYNLER VE DE ÇOCUKLAR İÇİN İYİDİR:</b></u>

✓ Tablolar ve duvarlarda “yanlış” çizimler olmaz.

✓ Boya kalemleri dağınık olmaz + Boya kalemleri yenemez.

✓ Yüzler, eller ve giysiler temizdir.

✓ Yeniden boyaması kolaydır – Çocuklar bir hata yaparmı stresi yoktur

✓ Okul ve uzun yolculuklarda çocukları oyalar

✓ Ebeveynler bir şeylerle meşgul olduğunda çocukları uzak tutar

<b><u>SAYFA RENKLENDIRMENIN AVANTAJLARI</u></b>

Bir eğitimsel araç olarak sayfa renklendirme zihin becerilerini, iyi zihin hareketini, el-göz koordinasyonunu, el yazısını ve renk algılama ve tanıma becerilerini geliştirmek için mükemmel bir yöntemdir. Psikologlar, çocuklar için sayfa renklendirmenin terapi etkisi yarattığını ifade ederler çünkü renklendirme odaklanma ve zihni yatıştırma konusunda merkezi bir etkinliktir. Sayfa renklendirme basit resimler içerse de çocuklar için zorlayıcı olabilir. Bir resmi başarıyla renklendirme çocuklar için iyi bir özgüven ve öz saygı yaratır.
Birçok çocuk renk ve sayfa renklendirmeyi sadece bir eğlence etkinliğinden daha fazlası olarak görürler. Sayfa renklendirme kitapları her okulda günlük bir etkinlik olarak kullanılmalıdır, çünkü erken çocukluk günlerinden itibaren kişilik geliştirme konusunda etkisi olduğu ifade edilir.

<b>Dinozor Boyama kitabı mükemmel bir oyun boyama olmasının nedeni budur.</b>

Dinozor Boyama kitabı, yaratıcılığın geliştirilmesi. eğlenmek ve güçlü bir kişilik gelişimine harika bir katkı sağlar. Boyama kitapları ve çocuklar için boyama sayfası yaratıcı, anlamlı, zihin geliştirme sürecine katkıda bulunmak için mükemmel bir yoldur. Uygulamanının harika olduğunu birisinin söylemesine izin vermeyin ve şimdi deneyin!

Biz uygulamanın çocuklar için harika bir ücretsiz boyama oyunu olduğuna inanıyoruz. Daha önemlisi, çocuklar siz ne düşünüyorsunuz? Boyama kitabı oyunu bugün indirin ve bir yorum bırakın. Bu işimizi geliştirmek için bize yardımcı olur!

<b><u>YASAL BİLGİLER</u></b>

Uygulamadaki tüm çizimler ve resimler üzerindeki telif hakkı PeakselGames’e aittir. Herhangi bir sorunuz ve/veya öneriniz için PeakselGames@gmx.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s