Beat the Dictators

Bu intikam zamanı! BOSS OLMAK VE BEAT THE DICTATORS! Onları savaşın. Onları işkence! Öldürün onları! Hatta nasıl olabilir komik ve eğlenceli bu yeni dövüş oyun hayal bile edemiyorum.

1024x500-1a

GP-tr

EN GÜZEL YENI KOMIK DÖVÜŞ OYUNU:
Ücretsiz olarak patron olsun ve onlar merhamet için yalvarıyor başlayana kadar büyük diktatörleri işkence. İlk izlenim bu sadece başka bir ücretsiz işkence dövüş oyunu olduğunu olacak, ama bir diktatör ya da iki öldürdükten sonra, bu stres ve negatif enerji azaltmak için yeni aksiyon oyun olduğunu fark edeceksiniz. Bu öldürme bilmek yeterli elmas ve para için toplamak kadar, eğlenceli yay ve ok, tekrar tekrar ve onları öldürerek çeşitli silah onlarca kullanarak, bir mutfak bıçağı başlayan ve bir makineli tüfek sahip olacaksınız eğlenmek onların yoluydu tenkı satın almak ve ONLARI BIR BOSS GİBİ ÖLDÜRÜR!
Işkence elmas ve sikkeler, yanı sıra yollarını kazanmak ve Drakula, Hitler’i, Al Capone, Stalin ve tamamen masum milyonlarca insanı öldürdü fazla Düşmanlar öldürmek için çeşitli yollar keşfetmek için Dictators’da yendi öğretici üzerinden gidin.

BEAT THE DICTATORS ÖZELLİKLER:
– 11 ünlü diktatörler
– 5 ilginç dünyalar – Aspen, Riviera, Çin Seddi, Paris ve Celebwood
– Seviyeleri sonsuz sayıda
– Zorlu görevler çeşitleri tamamlamak için
– Serin silah büyük bir koleksiyonu
– El Sanatları mağaza yeni hazırlanmış silah satın almak için
– Yükseltmeleri bol deli öldürme deneyiminizi geliştirmek için
Bu eğlenceli, en güzel ve dövüş oyunu hoşlanmak! İNDİR ÜCRETSİZ BEAT THE DICTATORS!
Eğer herhangi bir belirti olmaksızın bir sanal ordu patron, şaplak, işkence tekme ve öldürmek edebilmek için ne kadar rahatlatıcı şaşıracaksınız. Bu ücretsiz aksiyon dövüş oyunu çok iyi olmasının nedeni budur.
Bu yeni komik oyun oynarken, gerçek bir tetikçi haline gidiyoruz! Sen kötü diktatörleri, çok masum hayatını sona öfkeli, şiddet ordularının patronları öldürme elmas ve para kazanmaya olacak. Eğer diktatörlere olan daha şiddetli, daha fazla para ve elmas kazanacağım! Diğer diktatörleri, yeni dünyalar kilidini veya bu en güzel komik aksiyon oyunu oynamak için yeni bir serin silah satın almak için servet kullanın.
Bu komik, eğlenceli dövüş oyunu ile negatif enerjinin tüm bırakın. Ücretsiz zamanda eğlenin bir patron gibi diktatörleri yendi, güç hissedin ve peşin olarak yeni şaşırtıcı özellikler keşfedeceksiniz. Eğer oynamak gibi bu ücretsiz işkence aksiyon oyun ilginç şeyler bol gizler. Tadını çıkarın!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s