Ninniler & Cocuk Sarkıları

Yatıştırıcı sevgili varlık kolay olmamıştı. uyku bir çocuk Başlarken başarmak kolay bir iş değildir. Uyku ve popüler Akıcı ninniler için ninni şarkıları. Oyun uyku sorunları vardır bebeğinizi yatıştırır. Bebekler için ninni ve tekerlemeler mükemmel hem bebekler için çözümler ve çocukları temsil eder.

featured-image

GP-tr

Bebek Ninniler, sakinleştirici şarkılar, Bedtime müzik, yatmadan müzik, şarkılar

çocuklar, tekerlemeler, ücretsiz oyunlar, oyun uygulamaları içi

Sen paylaşabilir ve verebilir sadece müzik bebekler böyle bir deneyim ile bebek sağlayabilir. Bizim şarkıları anında bebek yardımcı olacaktır sağlayan rahatlatıcı melodiler uykuya. Ninniler özel bir şekilde çocuğunuzla iletişim ve sizi ve bebeğinizi sakinleştirmeye yardımcı olabilir. Mutlaka çocuk şarkıları ve uyku için bebek koymak için gerekli mükemmel bir yatmadan atmosfer yaratacaktır tekerlemeler veya, ninniler dahil, Android en iyi ve en popüler mp3 müzik bazı ihtiyaçları olduğu sonucuna varabiliriz bunu sakinleştirmeye.

Bunlar popüler mp3 şarkıları ve tekerlemeler ücretsiz olarak indirilebilir ve kısa sürede o melodiler oynamak gibi, sizin çocuklar onları seveceksiniz ki sizi temin ederim olabilir. Bir başka ilginç teklif öğrenmek ve çocuğunuza şarkı ninniler metin kapsar. Eğer uyku önce çocuklara bu aynı şarkıları şarkı isterseniz Bu şekilde, mümkün olacaktır. Bu uygulama, bu tür Brahms ve Mozzart, Fransızca, Rusça ve İspanyolca gibi klasik ve en çok sevilen ninniler bazı bulacaksınız. Onlar uyku çocuğunuzun göndermek için idealdir. Ne söz önemlidir bizim melodiler arasında, yatmadan önce her iki çocuk ve bebekler mutlu edecek bazı neşeli Bebekler için ninni bulabilirsiniz olmasıdır. Sadece sevdiğiniz klasik ninniler ve bizim app yatmadan için uygun diğer melodilerini seçin. Onlara kendinizi söylemek istiyorsanız eğer, tüm kelimeleri öğrenebilirsiniz. Ayrıca iyi olanlar arasında bizim app Bebekler için ninni bazı oynayabilirsiniz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s