Benim Konuşan Kedi

“Miyav! Miyav! “Küçük pisi oynamak istiyor! Benim Konuşan Kedi çok hoşunuza gidecek en güzel oyunlardan biridir. O, tüm arkdaşlarınıza göstermek isteyeceğiniz komik kedi olacak. Oyunu indirin ve kedi oyunlarına katılın.

1024x500

GP-tr

Bu Konuşan kedi gün boyu size gülümsetecek bir komik hayvan ‘dır. Küçük kedi ile kedi oyunları oynayın ve onun aptal hâllerine gülün. Konuşan kedinin sesini duymak için, bir şey söyleyin ve komik bir sesle söylediklerinizi tekrarlasın. Hayvan oyunları çok eğlencelidir ve evcil hayvanlar çocuklar için çok önemlidir. Benim Konuşan Kedi herkese evcil bir hayvan sahibi olma şansını verir.

Oyun çok basit ve ilginçtir, işte bu yüzden çocuk oyunlarındandır. Aynı zamanda da gençler ve yetişkinler için eğlenceli mini oyunlar içerir. Ama hepsi bu değil! Sevimli kedi bir sanal evcil hayvan olduğundan çocular; uykulu, aç, susuz veya oynamak isteyen bir evcil hayvana bakmanın nasıl bir his olduğunu görmek için bir fırsat edinecektir. Ayrıca, oyun giydirme oyunu olan çocuklarda yaratıcılığı teşvik eder. En iyi kıyafeti seçin, güneş gözlüğünüzü eşleştirin ve kediciği dilediğiniz yere götürün!

Benim Konuşan Kedi oyununun özellikleri:

– Kedicik ile konuşun ve söylediğiniz her şeyi size komik bir sesle tekrarlasın.
– Kediciği besleyin.
– Bir oyun günü sonrasında onu temizlemek için kediciğe banyo yaptırın.
– Kedicikle giydirme oyunu oynayın ve onu zarif ve şık hale getirin.
– Bu sevimli kedi ile mini oyunlar oynayın.
– Başka ne yapacağını görmek için kurcalayın, kızdırın ya da kediyi tokatlayın

Bu küçük kedi ile siz de farklı kedi seslerinin tadını çıkarabilirsiniz. Bu komik kedi kısa zamanda en sevdiğiniz evcil hayvan olacak!

Benim Konuşan Kedi MINI OYUNLAR

UÇAN KEDI

Kediciği başlatın ve sağ kalmaya çalışırken mümkün olduğunca çok yiyecek toplayın. Kediciğinizi kuş gibi uçurun ve tüm engelleri geçin.

KEDİ ATLAMA

Kediciği yüksek ve daha yüksek atlamaya ayarlayın. Bu oyunda zamanla yarışıyorsunuz, yüzden zamana dikkat edin!

YİYECEK TOPLAMA

Mümkün olduğunca çok yiyecek toplamak için kediciği hareket ettirin. Çürük muz yemediğinden emin olun, çünkü bu oyun bitti demektir.

KEDİ vs KÖPEK

Kedi bir düello ile köpek meydan okudu. Büyük olanın küçük olanın üzerinden atlayabilmesi için ekrana tıklayın! Onlar çarpışırlarsa, kaybedersiniz!

ÇIVILI AYAKKABI

Kediciği ekranda hareket ettirin ama çivilere dokunmamasına dikkat edin. Çivilere dokunur veya çok aşağı düşerse, oyun biter.

Konuşan kedi, daima istediğiniz bir sanal evcil hayvandır! Onu beslemeniz, uykuya yatırmanız ya da küçük kediye banyo yaptırmanız lazım. Ama kediciğin her şeyden çok istediği, oyun oynamaktır! Konuşan kedi ya da konuşan köpek gibi diğer konuşan hayvan oyunlarıyla oynarken zevk aldıysanız, kesinlikle yeni sanal arkadaşınıza bayılacaksınız. Bu erkek ve kız oyunları sıradan bir güne kahkaha katacak. Benim Konuşan Kedi oyununu indirin ve küçük kediye merhaba deyin!

*** Bu ücretsiz oyun DigitalEagle şirketinin fikri mülkiyetidir – copyright 2014 ***

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s