Kul Zil Sesleri

Nihayet 2014 müziğin en iyisi biz Android telefonunzu için yeni kul zil sesleri getiriyoruz! Onlar bedava indirmek için kul zil sesleri popüler şarkılarıdır!

1024x500

GP-tr

Kul zil sesleri 2014 tek ihtiyacınız olan canlanma ve kul zil uygulaması çok beğeneceğiniz kul mesaj sesleri olarak ayarlanabildiği kul şarkılarından ibaret olurdur. Bu kul sms sesi bedava olarak yeni kul zil sesleri ayırmanızın yanında, ayrıca bir alarm, widget ya da zamanlayıcı olarak bu yeni kul tonları ayarlayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza ve ailenize bir sesi veya belirli bir içeriğe atayabilirsiniz. Her melodi bir kul bildirim olarak ayarlayın , e-posta ile gönderebilirsiniz ya da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
Kendinizi kul ve gitmeye hazır hissettiğiniz zaman Android için bedava kul zil sesleri her zamankinden daha ilginç olan, yeni kul zil sesleri 2014 sizi neşelendicoolk. Kul zil sesleri veya top zil sesleri artık aramayın! Bu yeni kul uygulama son müzik trendleri ile güncel tutmak isteyenlere Android kul zil sesleri sunar. Yeni kul melodileri günlük eğlenmesi için oluşturulan koleksiyonun bir parçasıdır ve 100% bedava.
Telefonunuzda çaldığı her bedava kul melodi ile kendi yolunda kul olmak nasıl olduğunu öğrenin. Bedava yeni kul uygulamalar, bu tür kul zil sesleri 2014 için tek duraktır. Ücretsiz olarak bu kul zil sesleri indirin ve günlük rutinize yeni kul havası getirin!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s