Bebek sesleri – Baby Sounds Pro

Eğlenmek için sevimli bebek seslerini ararsanız yoksa ağlayan bebeği sakinleştirmek istiyorsanız?Daha fazla bakmayın, Bebek sesleri- Baby Sounds uygulamamızı bir bakın!* Bebek sesleri – Baby Sounds Pro Bebek sesleri – Baby Sounds uygulamanin yükseltildi versiyonudur.

Cover-1

GP-tr

Uygulamamızda 40 bebek sesleri ağlama,gülme,konuşan bebek sesler veya bebek oyuncağın sesler gibi bulabilirsiniz.Bütün uygulamamızda bebek sesleri orijinal günlük bebek tarafından yapılan ses.Emin ol,kalbinizi kazanacak.Sizi rahatlatacak hem sizin için hem de bebeğiniz için yatıştırıcı olur.
Bebeğiniz ağlamaktadır, ağlamasını durdurmayı başaramıyorsunuz?Cesareti kırılmayın,size yardımcı olacakları sevimli bebek sesleri biriktirdik.Bu etkili,el kulağında doğal tedavidir.Bebeğinizin huylandığı taktirde her yere yanınızda getirebilirsiniz.Sadece androidinizda bu sesleri çalıp bebeğinizle birlikte rahatlatın.
Bebeğiniz yok sadece bir kızın ya da oğlunun kalbini kazanmak istiyorsunuz,dikkatini çekmek istiyorsunuz,telefonunuz bir bebek sesler mesela bebek ağlamasi sesi veya yeni doğan bebek sesi çalmaya başladığı zaman bakışları üzerinde topladığı görmek istiyorsunuz?Doğru yerdesiniz!Bebek dili ve bebek sesleri beğenirseniz pro bebek seslerimiz indirebilirsiniz.
Bebekler çok şirin bu nedenle bebek uygulamalar da çok sevimlidir.. O bebek konuşma dünyanın en tatlı şeylerden biri olduğunu düşünüyorsanız, bizim bebek uygulaması bakın ve bulun bebek yatıştırıcı sesler ve bebek sesleri pro geliyor. Eğer bebek seslerle rahatlamak istiyorsanız bu uygulama bebek zil sesleri pro sunuyor çünkü onları bebek zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz. Android için ücretsiz bebek zil sesleri bulmak zor olabilir, ama bu uygulama orijinal bebek sesler sunuyor, ve daha önemli ne olabilir, hepsi ücretsizdir.
Bu bebek sesler dinlenmek ve aynı zamanda hoşça vakit geçirebilirsiniz, yani bebek uygulaması elinizin altında olmasını iyi olur. Tüm sesleri sevimli ve komik çünkü öte yandan bu uygulama bebekler için mükemmeldir. Bebek sesler ve bebek müzik bebeğinizin `dikkatini çekecek. Bu, sakin yapacak ve bebeğiniz güldürecektir. Hareket halindeyken bir eğlence olarak cihazınızı açın ve tatlı bebek sesleri ve bebek zil sesleri ile özelleştirebilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s