Top Ringtones 2014 Pro

Bu Android uygulaması new ringtones koleksiyonunu sunduğu için popüler sesleri için artık aramayın! Tüm kul sesler bir müzik uygulamasındadır, o da Top Ringotnes 2014 tır! Top Ringtones 2014 Pro Top Ringtones 2014 uygulamanin yükseltildi versiyonudur.

Cover-1

GP-tr

Telefon zil sesi olarak top rintones ayarlamaktan başka, sms sesleri olarak bu pro sesleri ayarlayabilirsiniz. Tüm müzik zil sesleri alarm, widget ya da timer olarak ayarlanabilir. Bu tür melodi arkadaşlarınız ve ailenizle, belirli bir içerik için ayarlanmış, ya da bir mesaj sesleri olarak, farklı kişiler için zil sesi ayarlayabilirsiniz. Kaydedin, Bluetooth veya e-posta yoluyla gönderin ve sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Best ringtones 2014 100 % produr. Bu zil sesleri collection sesler modası ile güncel tutmak isteyenlere içindir. Android için en iyi zil sesleri ile cihazınızı süsleyin ve her zaman şarkıları cep melodi olarak eliniz altında olsun.

Yoldayken eğlenin diye telefonunuzda müzik açın, pro tones yeri doldurulamazdır. Cep telefonları iletişim araçlardan daha fazladır. Onlar eğlencenin önemli kaynağıdır, cool ringtones ve notification sounds ile hiçbir eksik olmayacaktır.
Android için uygulama ile telefonunuzu özelleştirmek için kullanabileceğiniz proya zil sesleri indirmenizi sunar. Diğer telefon zil sesleri arasında, mobil için şarkılar melodiler da olacaktır. Popüler zil sesleri ya da en iyi zil sesleri isteyip, bu uygulama geri kalmayacak.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s