Bildirim Sesleri

Tümhaberler , güncellemeler için Bildirim Sesleri ve SMS Android telefon için eğlenceli ve neşeli bildirim sesleri getiriyor. Şimdi ücretsiz için eğlenceli bildirim sesleri indir!

GP-tr

Ve üzerinde bir veaynı bildirim sesi işitme popüler olan ve bildirimler herzaman almak, özellikle eğer, bir süre sonra sıkıcı olur. Bildirim Sesleri a bildirim ve telefonda üzerinde olduğunda her türlü ruh halinize uyacak ve gülümseme yapacak eğlenceli sesler dünyasına götürür.

Bu uygulama ile, bir tür sizin SMS mesajları, sosyal medya bildirimleri ve diğer alert için farklı bir ses ayarlayabilirsiniz. En iyi telefon sesleri Eğer sesi duyduğunuzda tam olarak ne beklediğimi biliyorum ki seçim için en iyi sesler sunuyoruz. Bazı sosyal medya bildirim sığacak olacak SMS mesajları veya sesleri bulmak için komik sesler kullanın. Lütfen telefon olarak ayarlı ise bağlı olduğunuz diğer apps ile olur her değişikliği sizi bildirmek, Bildirim Sesleri app eminaynı ses işitme yorgun alamadım yapacak gün boyu.

Aynı ses tümhaberleri ve SMS yapmak donuk sesleri üzerinde zaman kaybetmeyin. Şimdi indir bu ücretsiz app ve yeni sesler ile bildirim sizin dünyayı değiştirmek!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s