Bubble Shooter Candy Saga 2014

Bubble Shooter Candy Saga 2014 ile yeni candy crush oyunu deneyimleyin! Bubble breaker olup bubble mania bedava oyunlar oynayın! Bu bubble game Android için elde edin!

Cover-4

GP-tr

Kullanılabilir seçenek Bubble Shooter Candy Saga 2014 :
* 10 000 seviyeden fazla
* İki faklı çevrede oynalayabilirsiniz
* Single Player oynayın veya Single Player vs CPU opsiyonu seçin
* Colorblind modu
* Baloncuk hassaslığını seçin
* Müzik ve ses efektleri aç /kapat
Bubble games 2014 için hazır mısınız?Bubble town’da gerçek bir candy star nişancıyi yepyeni bubble struggle bekler. Bubble land saga’ya girip bubble buster olun.Bu balon patlatma oyunuyla asla sıkılmayacaksınız.Bedava oyunu elde edip en yeni candyland crush saga oynayın!
En son candy pop mania nihayet geldi! Bubble Shooter Candy Saga 2014 tüm sevdiğiniz balon oyunlarına eklendi.Bu tatlı candy crush oyununda bubble shooter legends bir parçası olun. Bubble epic saga tüm bubble heroes tarafından oynayabilecek bubble pop oyunudur.Daha fazla zamanı harcamayın ve bu eğlenceli candy invasion oyununa sahip olun!
Bubble mania bağımlılık yapan oyunu kategorisinden biridir.Gün boyunca bu bubble quest oyunu oynayabilirisiniz.Hayal ettiğiniz baloncuk hep patladığı bubble worlda girin.Bu bubble trouble ile bubble rush hissedin!Balon aleminde bubble popper yıldızı olun ve candy blast ile baloncuk drop durdurun.Baloncuklar kraliyete baloncuk macerasınız başlasın.
Esas baloncuk oyunu sizi beklemektedir.Bu bubble mania ücretsiz olarak indirin ve en fazla bağımlılık yapan oyunlardan birisi – şeker oyunu oynayın.Bu bubble breaker oyununda en iyi bubble shooter binlerce seviyeden geçebilir. Candy bubble landa girdiğiniz zaman candy mania gerçekleştiği mühteşem şeker baloncuklarla çevrili olacaksınız.
Bu candy dashda şekerleme yağıyor!Baktığınız her tarafta candy deluxeyi görebileceksiniz.Siz yeni candy herosiniz ve en ilginç şekerleme oyunlardan birisinde en yüksek skor yapmanız gerektir.Bu baloncuk patlama oyunu telefon favoriniz olacaktır.
Balon patlatma oyunlarının arasında yeni yıldız vardır! Bubble Shooter Candy Saga 2014 Android için en iyi cool oyunların birisidir! Eğlenceli oyunlar o kadar güzel olmamıştı! Acele edin,bu harika bedava balon oyunu indirin!

Google+: https://plus.google.com/u/0/communities/116029250152752868446
Facebook: https://www.facebook.com/wizardsgame
Sorularınız varsa bizi arayın: 018lady@gmail.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s