Notification Melodiler

Kul Notification zil sesleri ile Androidiniz yüklenin! Eğer sahip olduğunuz sms tonesden sıkılsanız, şimdi ` Notification Melodiler uygulamasıyla sesler koleksyonunuzu güncelleştirme zamanı geldi!

cover-1

GP-tr

Notification sounds telefon zil sesleri olarak ayarlamanın dışında, aynı zamanda message alert tones olarak bu bedava sesleri ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, tüm melodiler bir alarm, widget ya da timer olarak ayarlanabilir. Siz notification ringtones mesajı için zil sesi olarak, belirli bir içeriğe ayarlanmış arkadaşlarınız ve aileniz için bir melodi ayarlayabilirsiniz. Kaydet, Bluetooth veya e-posta yoluyla gönderebilirsiniz, sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Eğer senin yanında her zaman onlara sahip olmak isterseniz bu top notifications Android telefon için yapılır.
New ringtones 2014ile sıkıcı zil seslerini değiştirin! Komik mesaj seslerini arıyorsanız, e bildirim, notification tones veya sms için cool sounda ihtiyaç duyulursa, bu bedava uygulama, herhangi tercihinize göre sesleri sunuyor. Kolayca notification ringtones ve sounds göz gezdirip en sevdiğiniz olanı bulabilirsiniz.
Sizi eğlendirmek için best ringtones arıyorsanız, bedava notification sounds indirdiğinizi düşünün. Her neredeyseniz, yanınızda bildirim zil sesleri alır. Bu müzik uygulama elzem notification tones 2014 takip etmek isteyen tüm kullanıcılar içindir.
Android için yeni mesaj bildirim ile size telefon cool ve ilginç mesaj sesleri sunmekteyiz. Eğer dikkat çekici ringtones arıyorsanız, Android için bedava sesleri bu koleksiyonumuza bir bakin. Bedava zil sesi indirmek için şansınızı kaçırmayın. Güle güle kullanın!
Kullanılabilir seçenek:
– Zil sesi olarak belirle, kişiye ayırmak
– Alarm olarak ve zamanlayıcı sesi olarak ayarla
– Mesaj zil sesleri olarak ayarla
– Parçacık olarak ayarla
– Kaydet, sosyal ağlar ya da eposta sesi üzerinde

Cihaz uyulmluğu:
Uygulamamız eksiksiz aşağıdaki tablet ve smartfon telefonlarda HTC One X (Android 4.0 Ice cream sandwich), HTC Sense 4,HTC Sense 5 (Android 4.2.2),HTC Desire (Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread), Sony Ericson (Android 2.3.6 Gingerbread), Sony Xperia Z (4.1.2 Jelly Bean, 4.4 KitKat), Samsung Galaxy S3 (4.0.4 Ice Cream Sandwich, 4.3 Jelly Bean, 4.2.2 KitKat), Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5 (Android OS, v4.4.2 KitKat), Samsung Galaxy Note 2, Samsung Galaxy Note 3,Tablet Samsung Tab 3, Samsung Galaxy Mega 6.3, Samsung Galaxy mini 2, Nexus 5, Nexus 7 (4.4. KitKat), LG Nexus 4 (Android OS 4.2 Jelly Bean, .4.2 KitKat), Huawei Ascend üzerinde test edilmiştir.
Ayrıca uygulamamız Turkcell, Vodaphone ve Avea beslenen cep telefonlar geçimlidir.
Telefon ve işletim sistemi bilgileriyle hataları rapor edin. Başka sorunuz, önarınız,ricanız veya yorumlarınız varsa bizi tereddüt etmeden arayabilirsiniz: milanjank11@gmail.com.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s