Top Ringtones 2014

Bu Android uygulaması new ringtones koleksiyonunu sunduğu için popüler sesleri için artık aramayın ! Tüm kul sesler bir müzik uygulamasındadır, o da Top Ringotnes 2014 tır !

Cover-1

GP-tr

Telefon zil sesi olarak top rintones ayarlamaktan başka, sms sesleri olarak bu bedava sesleri ayarlayabilirsiniz. Tüm müzik zil sesleri alarm, widget ya da timer olarak ayarlanabilir. Bu tür melodi arkadaşlarınız ve ailenizle , belirli bir içerik için ayarlanmış, ya da bir mesaj sesleri olarak, farklı kişiler için zil sesi ayarlayabilirsiniz. Kaydedin, Bluetooth veya e-posta yoluyla gönderin ve sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.
Best ringtones 2014 100 % bedavadır. Bu zil sesleri collection sesler modası ile güncel tutmak isteyenlere içindir . Android için en iyi zil sesleri ile cihazınızı süsleyin ve her zaman şarkıları cep melodi olarak eliniz altında olsun .
Yoldayken eğlenin diye telefonunuzda müzik açın, free tones yeri doldurulamazdır. Cep telefonları iletişim araçlardan daha fazladır. Onlar eğlencenin önemli kaynağıdır, cool ringtones ve notification sounds ile hiçbir eksik olmayacaktır .
Android için uygulama ile telefonunuzu özelleştirmek için kullanabileceğiniz bedavaya zil sesleri indirmenizi sunar . Diğer telefon zil sesleri arasında, mobil için şarkılar melodiler da olacaktır. Popüler zil sesleri ya da en iyi zil sesleri isteyip, bu uygulama geri kalmayacak.

Kullanılabilir seçenek:
– Zil sesi olarak belirle, kişiye ayırmak
– Alarm olarak ve zamanlayıcı sesi olarak ayarla
– Mesaj zil sesleri olarak ayarla
– Parçacık olarak ayarla
– Kaydet, sosyal ağlar ya da eposta sesi üzerinde

Cihaz uyulmluğu:
Uygulamamız eksiksiz aşağıdaki tablet ve smartfon telefonlarda HTC One X (Android 4.0 Ice cream sandwich), HTC Sense 4,HTC Sense 5 (Android 4.2.2),HTC Desire (Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread), Sony Ericson (Android 2.3.6 Gingerbread), Sony Xperia Z (4.1.2 Jelly Bean, 4.4 KitKat), Samsung Galaxy S3 (4.0.4 Ice Cream Sandwich, 4.3 Jelly Bean, 4.2.2 KitKat), Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5 (Android OS, v4.4.2 KitKat), Samsung Galaxy Note 2, Samsung Galaxy Note 3,Tablet Samsung Tab 3, Samsung Galaxy Mega 6.3, Samsung Galaxy mini 2, Nexus 5, Nexus 7 (4.4. KitKat), LG Nexus 4 (Android OS 4.2 Jelly Bean, 4.2 Kit Kat), Huawei Ascend uzerinde test edilmiştir.
Ayrıca uygulamamız Turkcell, Vodaphone ve Avea beslenen cep telefonlar geçimlidir.
Telefon ve işletim sistemi bilgileriyle hataları rapor edin.
Başka sorunuz, önarınız,ricanız veya yorumlarınız varsa bizi tereddüt etmeden arayabilirsiniz: milanjank11@gmail.com.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s