Popular Müzik

Popular Müzik uygulaması yardımıyla radio online ve popular songs internet radioda gün boyu dinleyebilirsiniz.Radyo fmde bedava online müzik dinleyin!

cover

Get it on Google Play

Harika müzik için hazır olan kim? Eğer popular şarkılardan hoşlanıyorsanız doğru yerdesiniz. Cnalı radyo indirip favori online şarkıları şu an dinlebilirisiniz!
Popular Müzik uygulaması kulaklık kullanmadan dinlenilebilir; popüler şarkıları dinlenirken, gezerken veya arkadaşlarınızla takılırken dinleyebilirsiniz.
En popüler şarkıların sesiyle uymak isterseniz radio istasyonu için timer ayarlayın ve kendiliğinden kapatacaktır.Öte yandan, bir alarm ayarlayın ve onlineradio uygulaması belirtilen zamanda açacak.Bir de ailenizle ve arkadaşlarınızla radio popüler paylaşabilirsiniz.
Hızlı erişim için ana ekranda favori radio streaming kısayolunu oluşturun. Bildirinde radyo uygulamanın widgeti belirttiği zaman stationsları kontrol edebilirisiniz. bir yıldız ile işaretleyerek favori popüler şarkılar listesini yapın.
Yapmak tek istediğiniz şey radio dinlemek bir gününüz var mı?Öyleyse radio online tek sizing için gereken şeydir. Streaming radioyu kullanarak en popüler şarkılar dinleyin.Bu radio stationsta dünyanın her köşesinden en popüler şarkıları bulabilirsiniz. İstediğiniz kadar online müzik dinleyin çünkü radio free uygulaması tam bu amacıyla tasarlanmıştır.
Popular Müzik herkes beğendiği tüm yeni popular songsa sahip olan online free radiodur. Web radio size her daim en popüler yabancı şarkılara yakın olmanıza fırsat veriyor. İnternet radioda favori popular şarkınızı duyacağınızdan emin olabilirsiniz.
Mutlu ya da hüzünlü, heyecanlı ya da nostaljik olursanız, bu müzik onlinede size gerekenleri bulacaksınız. Online radyo sizi ne olursa olsun takip edecek. Bu radyo uygulamasını kullanarak, telefonunuza free yeni şarkıya sahip olun. Tüm bu popüler şarkıları sadece bir tıklama uzaktır ve bunlar tamamen ücretsiz! Popular Müzik indirin ve şimdi online şarkıları dinleyin!

Kullanılabilir seçenek:
-Online radio kulaklık kullanmadan dinlebilirsiniz
– Herhangi internet radio açmak için sleep timer ve radio station kendisi kapatmak için timer ayarlayın
-Facebook’ta ve Twitter’de music online kaydedin ve paylaşın
-Bildirinde radyo uygulamanın widgeti belirecek,uygulama kapalı olduğu zaman radio fm kontrol edebilirisiniz
-Ana ekrenınızda kısayol olarak sizin favori canlı radyo ayarlamak için widget opsyonunu kullanın
-Hızlı erişim için favori radio free listesini yapın
-Diğer radio stations araştırmak için ‘’fazla şey ‘’butonu seçin
-Radyo alarmlı saat ayarlayın
**Bu uygulama çalışmak için internet bağlantısı olması lazım olur.İnternet bağlantısı olmadığı taktirde ve radyo alarm kurarsanız telefonunuzdaki varsayılan alarm sizi uyandırılacak.
Yasal bilgi:
Bu uygulama en iyi internet radio stations işbirliğisinde yapılmıştır.Bizi destekleyenlere çok teşekkür ederiz.
Yükleme yaparken veya uygulamayı oynarken kullanıcılar sorun yaşamasın diye bu uygulama, pek çok akıllı telefonlar ve tablet üzerinde test edildi.
Cihaz uyulmluğu:
Uygulamamız eksiksiz aşağıdaki tablet ve smartfon telefonlarda HTC One X (Android 4.0 Ice cream sandwich), HTC Sense 4,HTC Sense 5 (Android 4.2.2),HTC Desire (Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread), Sony Ericson (Android 2.3.6 Gingerbread), Sony Xperia Z (4.1.2 Jelly Bean, 4.4 KitKat), Samsung Galaxy S3 (4.0.4 Ice Cream Sandwich, 4.3 Jelly Bean, 4.2.2 KitKat), Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxu S5 (Android OS, v4.4.2 KitKat), Samsung Galaxy Note 2, Samsung Galaxy Note 3,Tablet Samsung Tab 3, Samsung Galaxy Mega 6.3, Samsung Galaxy mini 2, Nexus 5, Nexus 7 (4.4. KitKat), LG Nexus 4 (Android OS 4.2 Jelly Bean, 4.2 KitKat), Huawei Ascend üzerinde test edilmiştir.
Ayrıca uygulamamız Turkcell, Vodaphone ve Avea beslenen cep telefonlar geçimlidir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s