Yeni Zil Sesleri Bedava

Yardım edin! Benim Android Yeni Zil Sesleri Bedava ihtiyacı var! O ücretsiz ses efektleri için gerekliliğini hissediyor. Orada en güzel zil sesleri ile ona yardım et.

featured image


Get it on Google Play

Yardım yolda çünkü, rahatlamış hissediyorum. Ses efekti yaşam için telefonunuzu getirecektir. Yapmanız gereken tek şey melodi sesleri indir ve dinlenme yapacak olduğunu. Bu, telefonunuzun tedavi edecek ve sadece bu popüler zil sesleri onu koruyacak ücretsiz uygulama.

Iyi şey burada bulacaksınız tüm güzel cep melodileri dikkatle amaçlı sesler olmaya tutuklandılar olmasıdır. Onlar gelen arama melodisi olarak ayarlanabilir veya hatta kişileri özel bir kişiye bazı güzel zil sesleri ayarlayabilirsiniz. Yani örneğin sizin gibi tatlı melodiler herhangi olabilir. Burası güzel mesaj sesleri ve diğer birçok alarm sesleri düzinelerce olduğunu söylemeye gerek yok. Sadece en iyi zil sesleri ve serin sms sesleri gününüzü başarılı ve ilginç hale getirecek. MP3 indir!

Bu güzel melodiler Telefonunuzu yardımcı olacaktır, ama onlar da sosyal statü geliştirmek ve her gün soğuk olma yolunda size yardımcı olacaktır harika. Artı, mizah herkesin ihtiyaçlarını bir günlük doz içeren mobil için komik zil sesleri de vardır.

Telefonunuzu her zamankinden daha acı izin vermeyin – Şimdi bu telefon sesleri almak ve tüm sorunları önlemek.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s