Jazz radio müzik

Jazz radio müzik tüm jazz şarkılarına hayran olanlara online radio uygulamasıdır.Bu internet radio uygulaması birinin gönlünden her ne geçtiyse tüm kul jazz müzike sahiptir.

cover

Get it on Google Play

Kullanılabilir seçenek:
-Kulaklık kullanmadan jazz radio stations dinlebilirsiniz
– Herhangi jazz station açmak için sleep timer ve radion station kendisi kapatmak için timer ayarlayın
-Facebook’ta ve Twitter’de radio stations kaydedin ve paylaşın
-Bildirinde radyo uygulamanın widgeti belirecek,uygulama kapalı olduğu zaman radio station kontrol edebilirisiniz
-Ana ekrenınızda kısayol olarak sizin favori jazz radio station ayarlamak için widget opsyonunu kullanın
-Hızlı erişim için favori radyo kanalların listesini yapın
-Diğer jazz radio stations araştırmak için ‘’fazla şey ‘’butonu seçin
-Radyo alarmlı saat ayarlayın
**Bu uygulama çalışmak için internet bağlantısı olması lazım olur.İnternet bağlantısı olmadığı taktirde ve radyo alarm kurarsanız telefonunuzdaki varsayılan alarm sizi uyandırılacak.
Jazz müzik sevenlere selamlar!Eğer smooth jazz radio station arıyorsanız doğru yerdesiniz. Fm radio indirip favori müzik şu an dinlebilirisiniz.
Jazz radio müzik uygulaması kulaklık kullanmadan dinlenilebilir; istediğiniz yaparken jazz radio dinleyebilirsiniz.
Jazz punk müzik sesiyle uymak isterseniz radio istasyonu için timer ayarlayın ve kendiliğinden kapatacaktır.Öte yandan, bir alarm ayarlayın ve free radio station uygulaması belirtilen zamanda açacak.Bir de ailenizle ve arkadaşlarınızla radio jazz paylaşabilirsiniz.
Çok beğendiğiniz Jazzpunk şarkıları arayarak zamanınızı harcamanıza artık ara verebilirsiniz. Jazz radio müzik size saatlerce devamlı free jazz müzik ve jazz şarkıları sunar ve smooth jazz radio stations dinlerken tek yapmanız gereken şey arkanıza yaslanıp rahatlamaktır.Jazz fmde saksafonun güzel melodileriyle hayatınıza girmesine izin verin.Bu uygulama telefonunuzda sahip olmanız gereken Jazz müzik uygulamalarından biridir.Bu caz radio stations online olabileceği kadar kaliteli bedava müzik size sunar.Favori şarap bardağından zevk alabilecek tek bir yolu var o da music radio sesleri dinlemektir. Free online radio stations favoriniz jazz radio stationsa en hızlı erişim olmasını sağlar.Bu mükkemel caz müzik online uygulaması yardımıyla tüm bedava caz müzike bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Canlı radio istasyonları indirip jazz radio uyguaması sayesinde online jazz radio artık rahat dinleyin.
Peki,en iyi jazz radio uygulama indirmenizi durduran nedir?Bedava jazz radio station dinlemekten bir adım uzaktasınız. Her nereye veya ne zaman olursa olsun,caz radio stations kesin keyfinizi yerinde olmasına yardımcı olacak. Jazz şarkıları sizi ferahlatmak için var.

Cihaz uyulmluğu:
Uygulamamız eksiksiz aşağıdaki tablet ve smartfon telefonlarda HTC One X (Android 4.0 Ice cream sandwich), Sony Ericsson Xperia Arc S (Android 2.3.4 Gingerbread), Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.7), Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 (Android 3.1 Honeycomb), Samsung Galaxy Mini (Android 2.2.1 Froyo), Samsung Galaxy S3 (Android 4.0 Ice Cream Sandwich), Samsung Galaxy S4, HTC 1 (Android OS, v4.1.2 Jelly Bean), Nexus 4 (Android 4.2 Jelly Bean), Huawei Ascend 2 (Android OS, v2.3 Gingerbread)ve Samsung Galaxy Note 2,Samsung Galaxy S5 üzerinde test edilmiştir.
Ayrıca uygulamamız Turkcell, Vodaphone ve Avea beslenen cep telefonlar geçimlidir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s