Dinlendirici muzikler

Dinlendirici muzikler tüm antistress müzike ihtiyacı duyanlara fm radyo uygulamasıdır.Bu online radio uygulamasında tüm olması gereken meditasyon müzik var.

Cover

Get it on Google Play

Kullanılabilir seçenek:
-Radyo kulaklık kullanmadan dinlebilirsiniz
– Herhangi radio station açmak için sleep timer ve radio station kendisi kapatmak için timer ayarlayın
-Facebook’ta ve Twitter’de radio stations kaydedin ve paylaşın
-Bildirinde radyo uygulamanın widgeti belirecek,uygulama kapalı olduğu zaman radio station kontrol edebilirisiniz
-Ana ekrenınızda kısayol olarak sizin favori radio station ayarlamak için widget opsyonunu kullanın
-Hızlı erişim için favori radyo kanalların listesini yapın
-Diğer radio stations araştırmak için ‘’fazla şey ‘’butonu seçin
-Radyo alarmlı saat ayarlayın
**Bu uygulama çalışmak için internet bağlantısı olması lazım olur.İnternet bağlantısı olmadığı taktirde ve radyo alarm kurarsanız telefonunuzdaki varsayılan alarm sizi uyandırılacak.
İstediğiniz zaman rahatlatıcı muzikleri sunan streaming radioya hoşgeldiniz!
Dinlendirici muzikler kulaklık kullanmadan dinlenilebilir; istediğiniz yaparken rahatlatıcı muzik dinleyebilirsiniz.
Müzik şarkılarının sesiyle uymak isterseniz radio station için timer ayarlayın ve kendiliğinden kapatacaktır.Öte yandan, alarm ayarlayın ve internet radio uygulaması belirtilen zamanda açacak.Bir de ailenizle ve arkadaşlarınızla internet radio stations paylaşabilirsiniz.
Hızlı erişim için ana ekranda favori radio station kısayolunu oluşturun. Bildirinde radyo uygulamanın widgeti belirttiği zaman stations kontrol edebilirisiniz. Bir yıldız ile işaretleyerek favori free radio stations listesini yapın.
Eğer işinizde kötü bir gün geçiriyorsanız bu antistress rahatlatıcı muzik uygulama aşırı derecede ihtiyaç duyduğunuz huzur ve sükuneti bulmanıza yardımcı olacak.Favori sandalyeye arkaya yaslanın,mum yakıp gözlerinizi kapatın free relaxing music sizi unutulmaz bi seyahata götürmesine izin verin.
Relax müzik şarkıları meditasyon müzik dinlerken masaj yaptırmaktan zevk alanlara faydalı olabilecek free radio uygulamasıdır.Tam deneyim elde etmek istiyorsanız sadece free canlı radio oynatıp rahatlatıcı seslerle kafa ruhunuzu dinlendirin. Relaxation müzik şu an elde edip kendinizi şımartın.
Free relax anti stress müzik yardımıyla kendi evinizdeki kaplıca merkezi oluşturun. Free online radioyla rahat bir havayı oluşturun kendiniz için. Sıcak köpük banyosu yapın bu benzersiz spa rahatlatıcı muzikle ruhunuzu doldurun. Dinlendirici muzikler şimdi yükleyin günlük hayatın stresi ve dramasinı arkanızda bırakın.Relax ve keyfinizi çıkartın!

Cihaz uyulmluğu:
Uygulamamız eksiksiz aşağıdaki tablet ve smartfon telefonlarda HTC One X (Android 4.0 Ice cream sandwich), Sony Ericsson Xperia Arc S (Android 2.3.4 Gingerbread), Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.7), Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 (Android 3.1 Honeycomb), Samsung Galaxy Mini (Android 2.2.1 Froyo), Samsung Galaxy S3 (Android 4.0 Ice Cream Sandwich), Samsung Galaxy S4, HTC 1 (Android OS, v4.1.2 Jelly Bean), Nexus 4 (Android 4.2 Jelly Bean), Huawei Ascend 2 (Android OS, v2.3 Gingerbread)ve Samsung Galaxy Note 2 üzerinde test edilmiştir.
Ayrıca uygulamamız Turkcell, Vodaphone ve Avea beslenen cep telefonlar geçimlidir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s