Romantik zil sesleri

Romans için tam vakti geldiğini hissediyor musunuz?Eğer hissediyorsanız,Romantik zil sesleri mükemmel çözümünüz bu yüzden bedava romantik zil sesleri indirin ŞİMDİ!

Cover 1

Get it on Google Play

Samimi ve romantik kutlamayı planlanıyorsanız bunu mükemmelleştirmek için en iyi romantik şarkıları olması gerekecek.Romantik şarkıları çalınacaklar listesine eklemek için romantik şarkılarına ihtiyac duyuyorsanız uygulamamızı akıl alın.Android uyugulamamıza göz atın ve sevgilinizle beraber olduğunuz her dakikaya renk katacak romantik müziği bulun.
O yanınızda olmasa bile size özel diğer romantik bir an zevk verebilir böylece sms zil sesi olarak herhangi bir romantik şarkı ayarlayabilirsiniz. Seni seviyorum ve neden tatlı ve romantik sizin için tasarlanmış müzik ve kalp olan kişi ile romantizm dolu yapmıyor, umurumda birisi varsa her gün özeldir. Romantik aşk sadece cesur nedenle bu romantik yolculuk için bize katılın ve sizinle eşiniz getirmek içindir.

Her gün sevgiler günü olacak, ve romantik bir atmosfer yaratalım .He oynayan harika romantik müzik şarkıları dinlemek ya da o anında bilir ne zaman hoş bir sürpriz olacaktır.Herkimse ile yeniden onların tek gerçek aşk olduğunu. Eğer ve kim romantik sesler ve romantik müzik için doğru ruh halinde seviyorum alın. Aşk ve romantizm havada kesinlikle. Aşk ücretsiz olarak gelir.İndirin ve sevgi onu etkisi altında ve tüm dünyada atalım, hazır olun.
Romansla sevgi havadadır,romantik havasi güllere,mumlara,şömünenin önünde bir kadeh şarap içmeye gereklı olur fakat romantik müzik şarkılarısız aynı olamaz.Romantik aşk zil sesleri özel birinizin kalbini fethetmenize yardımcı olur.Sizin en sevdiğiniz romantik zil sesini seçebilirsiziniz ve her gün Sevgililer günü olsun!Romantik zil sesleri bedava için burda!
Aşk açıkça anlatılmaz ama romantik aşk şarkılarla sevgilinize derin duygular beslediğiniz gösterebilirsiniz. Romantik şarkı sözcükten daha fazla diyebilir. Kişi zil sesi veya romantic mesaj olarak romantik zil sesini ayarlayınca sizi her sevgilinizin aradığı zaman kendinizi ona çok yakın hissedeceksiniz.Sevin ve sevilen olun!
Kullanılabilir seçenek:
– Zil sesi olarak belirle,kişiye ayırmak
– Alarm olarak ve zamanlayıcı sesi olarak ayarla
– Sms sesi olarak ayarla
– Parçacık olarak ayarla
– Kaydet,sosyal ağlar ya da eposta sesi üzerinde
– Uygulama English, Srpski, Français, Deutsch, Italiano, Español, Português, Русский, Polski, Svenska, 한국어, عربي, 日本語, Türkçe, ภาษาไทย, Ελληνικά, Bahasa Indonesia.

Cihaz uyulmluğu:
Bu uygulama aşağıdaki Tablet ve smart telefonlar HTC One X (Android 4.0 Dondurma sandviç), Sony Ericsson Xperia Arc S (Android 2.3.4 Gingerbread), Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.7), Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 (Android 3.1 Honeycomb), Samsung Galaxy Mini (Android 2.2.1 Froyo), Samsung Galaxy S3 (Android 4.0 Ice Cream Sandwich), Galaxy S4, HTC 1 (Android işletim sistemi, v4.1.2 Jelly Bean), Nexus 4 (Android 4.2 Jelly Bean), Huawei Ascend 2 (Android işletim sistemi, v2.3 Gingerbread) ve Samsung Galaxy Note 2 üzerinde test edilmiştir.
Ayrıca uygulamamız Turkcell, Vodaphone ve Avea beslenen cep telefonlar geçimlidir.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s