Matematik guzel cocuk oyunlar

En iyi Android bedava Çocuklar için oyunlarından biri : Matematik guzel cocuk oyunlar Yunan mitolojisinde hakkında bilgi almanızı ve matematik becerileriniz pratik olmanızı sağlar,şöyle şimdi cocuk oyun indirebilirsiniz!

1024x500

Get it on Google Play

Çok fazla oyun oynadığınız için ana baba her zaman nasıl telaşandığını biliyorsunuz ? Matematik guzel cocuk oyunlar ücretsiz indir oyunlarından en sonu,, bu akıllı çocuklar için matematik oyunu olduğundan, , ailen bile , oynamaya teşvik edecek ! Bu sadece profesyonel beyin eğitmeni çocuklar için eğlenceli matematik oyunlardan birisi değildir , daha hızlı düşünmenizi ve basınç işlemenii sağlar , aynı zamanda zihinsel aritmetiği geliştirir ve çok eğlence olmasını sağlar .
Sizin yunan tanrılarından biri olmak için eşsiz bir fırsatınız var !Bu gibi eğlenceli oyunlar oynadıkça böyle de olacak . Olympus dağı ,Hades ve çirkin Medusa veya korkusuz Titan gibi şeytan yaratıklardan savunun . Canavar ordusu öldürmek için matematik savunma sistemi kullanın .
Bir görevi dayanırsanız yüce tanrı olarak devam edersiniz- Hades sizinle tahtlar oyunu oynamak istiyor . Taht size ait olduğunu ona göster ! Şiddetli gök gürültüsü içine üstün toplama, çıkarma , çarpma ve bölme becerilerinizi açın ve onu hala patron olduğunuzu bildirin! Hades sizi fethetmek için Devler , Tifon ve Minotor’un liderliğindeki askerlerini göndermiş olacak . O güçlü olmasın diye odağınız kaybetmek yok . O canavar saldırıları ile devam edecek ve onun paralı Kerberos , Kimera ve Satir başınızın üzerinde tehdit oluştumuş olacak !

Okur notu : Bu, birden fazla hedefli çocuklar için kul eğitsel oyunlardan biridir :
– Matematik uygulamanınsüresini artırmak algı becerilerini geliştirin ve daha uzun süre için odaklanmış kalmak için yeteneklerini güçlendirmek.
– Matematik hakkıjnda çocuk algısını değiştirmek için – matematik sıkıcı ve zor değildir . Matematik eğlencelidir !
– Bu Yunan mitolojisindeki karakterler tanıttı ve onlar hakkında temel bilgileri içerdiği için bu yana, 1., 3. ve 5. sınıflar için oyunlar ile birlikte konabilir , ancak Yunan tanrıları ve mitolojik yaratıklar hakkında bilgilerini yenilemek istiyen herkes içindir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s