Aşk Zil Sesleri

Cover

Get it on Google Play

Sizin en derin duygularızınızı anlatan melodi zil sesleri arayıp aramadığınız,yatak odasında romantk havaya baksanız da bakmasanız da yoksa sadece romantik seslerinden hoşlanıyorsunuz, En güzel seslerimizden etkileneceksiniz.Sevgilinizle beraber olduğunuzda romantik hava oluşturun.Her gün Sevgililer günü olsun!
Kelimelerle bir şey açıklayamazsanız kelime başarısız olduğu zaman Aşk zil sesleri yle her şeyi anlatabilirsiniz.Kalbinizin anlatamadıkları müzik anlatmaktadır.”Seni seviyorum” diye demek için Güzel seslerle başka bir yol olabilir.Kendinizle hayat arkadaşınız neşesini bulun.Aşk ve romans elbette havada.Hazır ol,aşk size gelir!
Bizim zil sesleri dünyadaki tüm romantik şarkı var ve telefonunuda aşk şarkıları duyduğunuz zaman kalbiniz daha hızlı atmaya başlayacak.En güzel aşk mesajları aldığınız her zaman sevgilinizden aşk almanız diye en güzel sms sesine dönüştürdük.Her günden itibaren sevgiliyle özeldir, neden daha da tatlı ve romantik sevgi olan kişi ile romantizmla dolu olsun yapmayalım. Romantik aşk sadece cesurler için tasarlanmıştır bu nedenle romantik yolculuk için bize katılın ve sizinle eşiniz getirin. Zaman çok hızlı uçar, bu yüzden daha fazla beklemeyin ve sevgi zil sesleri indirin ve her gün romantik bir tatil yapın, çok zevk alacağınızdan eminiz.
Eğer müzik gönül gibi gelirse,aşkınızı en romantik bir şekilde ifade edin diye bizim romantik müziğimiz ve aşk müziklerimiz kulanın.Romantik şarkılarımızla aşk şarkılarıyla her kimseye aşk olduğunuz onu iyice baştan çıkarın ve Sevgililer günü bütün boyunca olur.
En güzel ask sarkilari sizin tasarrufunuzdadır, en iyi aşk şarkıları zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz veya romantik mesajları androidde koyabilirisiniz. Romantik aşk mesajı ayarlayın ve her zaman sevgilinizden masajı alınca sevgi hissedin.Aynı zamanda ihtıyacınız karşılaşan romantik zil sesleri,aşk zil sesleri bedava sizin olabilir. Romantik sevgi düşündüğünüzden daha yakın sadece onu yakalayın!
Kullanılabilir seçenek:
– Zil sesi olarak belirle,kişiye ayırmak
– Alarm olarak ve zamanlayıcı sesi olarak ayarla
– Sms sesi olarak ayarla
– Parçacık olarak ayarla
– Kaydet,sosyal ağlar ya da eposta sesi üzerinde
– Uygulama Српски, English,Turkish(Turkçe) Français, Deutsch, Italiano, Español, Português, Русский, Polski, Svenska, Korean (한국어), Arabic (عربي), Japanese(日本語) tercüme edilmiş.

Cihaz uyulmluğu:
Bu uygulama aşağıdaki Tablet ve smart telefonlar HTC One X (Android 4.0 Dondurma sandviç), Sony Ericsson Xperia Arc S (Android 2.3.4 Gingerbread), Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.7), Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 (Android 3.1 Honeycomb), Samsung Galaxy Mini (Android 2.2.1 Froyo), Samsung Galaxy S3 (Android 4.0 Ice Cream Sandwich), Galaxy S4, HTC 1 (Android işletim sistemi, v4.1.2 Jelly Bean), Nexus 4 (Android 4.2 Jelly Bean), Huawei Ascend 2 (Android işletim sistemi, v2.3 Gingerbread) ve Samsung Galaxy Note 2 üzerinde test edilmiştir.
Ayrıca uygulamamız Turkcell, Vodaphone ve Avea beslenen cep telefonlar geçimlidir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s