Romantik Aşk Müzik Radio

En romantik gece için hazır mısınız? Romantik Aşk Müzik Radio indirin ve internet radyo fm bedava müzik dinleyin! Bedava indirmek için canlı radyo kanalları yakalayin !

2 (Milan Vaskovic's conflicted copy 2014-02-03)

Get it on Google Play

Biz sevgili romantik arkadaşlara hoş geldiniz dileriz ! Siz dinlenebilir ! Bu online müzik radyo uygulaması var en iyi aşk müzik seçip özel biri ile en romantik gece geçirebilirsiniz.

Romantik Aşk Müzik Radio app bile kulaklık olmadan dinleyebilirsiniz , bu nedenle her neredeyseniz internet radyo dinleyebilirsiniz .

Bir radio station için timer ayarlayabilirsiniz ve kendiliğinden kapanır , aşk şarkıların tatlı bir melodi dinlerken aşk kişinin kollarında uykuya dalmak için özgür verir . Ayrıca, eğer sevdiğiniz aşk şarkıların sesiyle uyanmak istiyorsanız , alarm ayarlayabilirsiniz ve radio station belirtilen zamanda açacak . Ayrıca, arkadaşlarınız ve aileniz bu bedava müzik radio station paylaşarak yanı sıra daha romantik hale getirmesine yardımcı olabilir .

Bir hızlı erişim için , ana ekranda bir favori romantik radyo istasyonu için bir kısayol oluşturun . Radyo istasyonlarını kontrol etmek için ,uygulamadaki Widgetin bildirimi görünecektir . Bir yıldızla işaretleyerek sevdiğiniz aşk radyolar listesini oluşturun .

Eğer sevgiliyle Sevgililer Günü geçirmek istiyorsanız , romantik anlar her kalbi eritecek aşk şarkıları olmadan tam olmaz . Romantik akşam yemeği ya da bu romantik fm online radyo istasyonları ile özel romantik randevu yapın . Belki aşk sözleri ” kız arkadaşım olur musun? ” arka plan olarak aşk müzik oldukça söylemenizi o kadar çok zor olmayacaktır . Bu bedava online radio app üzerinde akliniza gelen herhangi bir aşk şarkısı bulabilirsiniz .

Siz yıldönümü için bir sürpriz planlıyorsunuz ? O zaman bu bedava radio app sizin için idealdır . Cep telefonunuzda ya da tabletinizde bedava müzik uygulaması çalın ve sizin arkadaşınızın kalbini de çalın. Romantik ruh haline girin ve şimdi Romantik Aşk Müzik Radio indirin !

Kullanılabilir seçenek:

-Kulaklık kullanmadan dinlebilirsiniz
– Android radio app ve radyo ayarlayıcı kendisi kapatmak için zamanlayıcı ayarlayın
-Facebook’ta ve Twitter’de uygulama kaydedin ve paylaşın
-Bildirinde radi appnın parçacığı belirecek,uygulama kapalı olduğu zaman radyo yayını kontrol edebilirisiniz
-Ana ekrenınızda kısayol olarak sizin favori radio station ayarlamak için parçacık opsyonunu kullanın
-Hızlı kullanım için favori müzik kanalların listesini yapın
-Diğer radyo yayın akışları araştırmak için ‘’fazla şey ‘’butonu seçin
– Android fm radyo alarmlı saat ayarlayın
– Android fm radyo alarmlı saat ayarlayın
**Bu uygulama çalışmak için internet bağlantısı olması lazım olur.İnternet bağlantısı olmadığı taktirde ve radyo alarm kurarsanız telefonunuzdaki varsayılan alarm sizi uyandırılacak.

Bu uygulama web üzerinde en iyi internet istasyonları ile işbirliği içinde yapılır. Biz bize destek olan herkese minnettarız.
Yükleme yaparken veya uygulamayı oynarken kullanıcılar sorun yaşamasın diye bu uygulama, pek çok akıllı telefonlar ve tablet üzerinde test edildi.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s