Ejderha Yapzboz Oyunları

Yeni Ejderha Yapzboz Oyunları için hazır mısınız?Bu yapboz oyunlarında Yapboz yapıp ejderha duvar kağıdını kazanın!Bedava online puzzle oyunu ele geçirin şimdi!
Bedava yapboz yaparak ejderha şehrine girin!Ejderhaları tanıdıkça onlara bayılacaksınız!Ejderha 3d puzzle kullanın ve yapboz parçalarını birleştirin.Zekanızla oynayın,sıkıntıyı yenın ve bedava yapboz oyununla eğlenin!

Cover

Get it on Google Play

Ejderhalar sizi onların ejderha oyununa davet ediyor.Daveti bir kabul edince,ne kadar komik oldukları görünce bu yapboz oyunları kalbinizi kazanacak.Bedava Ejderha Yapboz oyunları hem her yaştan çocuklara hem de yetişkinlere uygundur.Wizards Time ekibi bu bedava oyunu herkes için ilginç ve eğlenceli kılması için zorluğu kabullendi,bu oyun yetişkinler ve çocuklar için yapboz olarak tasarlanmıştır. Yaşları ne olursa olsun, sen bu yapboz oyununun çözmesi sizi eğlendirecek.
Güzel grafikler ve çeşitli seçenekler ile, bu tür çözülmüş görüntüyü kaydetmek ya da duvar kağıdı olarak ayarlamak, bu ejderha yapboz oyunları eğlenmek için harika bir yoldur. Bu yapboz oyununda her ejderha özel bir şekilde farklı ve benzersiz olduğun bu yapboz oyununun cazibesidir. Puzzle parçaları kullanın, yapboz resimlere bakarak ve ejderha görüntüleri yeniden yaratın.
Yapboz mani gezegeni süpürdüğü için yapboz yapımcısı olun! Bu puzzle yürümeye başlayan çocuklar ve yetişkinler içindir, çünkü sizin her biriniz yapboz maceralara katılabilir. Ejderhalar yapboz oyunu başlatmaya sabırsızlıkla bekliyor ve onların ejderha oyununda bir ana karakter olun. Bu ejderha puzzle bedava oyun, bu samimi ejderhalarla karşılayıp şimdi yapboz oyunu oynayın!
Ejderha Oyunun yapboz destanı ve puzzle sihiri başlayacak bir yeridir. Puzzle oyunları sizin ve aileniz için her yaş ve eğlence kaynağı için yapboz böyle bir şekilde yapılır. Bu eğlenceli bedava ejderhalar ve bedava yapboz sizin olabilir ve saatlerce eğleneceksiniz. Onların puzzle oyunu çözdüğünüz her zaman, ejderhalar sizi telefonunuz için güzel bir ejderha duvar kağıtları ile ödüllendirecektir.
Bedava puzzle oynayın ve yapboz oyunu bedava indir ile hiçbir ücret ödemeden eğlenin. Mobil veya tablet cihazınıza komik ejderhaları alın ve eğlenin her yerde, her zaman!
Ejderha Yapzboz Oyunları nasıl oynanır :
♥ Oyunu indirin
♥ ” PLAY” butonuna basın
♥ Ekranın üst kısmında bir ejderhanın kuyruğu şekil menüsünü bulacaksınız . Aşağıdaki menüdeki mevcut özellikleri :
– Açık/kapalı müzik sesleri
– Oyunun dili seçin . Bu oyun : English, Français, Deutsch, Italiano, Español, Português, Русский, Polski, Čeština, Svenska, Nederlands, Srpski, Hrvatski, Türkçe, 漢語, عربي, Bahasa Indonesia, 日本語, 한국어, ภาษาไทย, Ελληνικά’ ya tercüme edilmiş.
♥Zorluk düzeyini seçin . Oynamak için üç düzeyi vardır :
– kolay
– orta
– sert
♥ Yapboz yapmak istediğiniz puzzleyi seçin ve parçaları karıştırsın diye resmin üzerine tıklayın. Görüntüyü yeniden yaratmak için doğru pozisyonda parçaları
♥ Her ejderha resmini bitirince :
– SD kartta görüntü kaydedebilirisiniz
– Çözüldü ejderha duvar kağıdı olarak ayarlayabilirisiniz
– Facebook’ta sevdiğiniz ejderha – paylaşabilirsiniz , Bluetooth veya e-posta ile gönderebilirsiniz
♥ Eğer eksik yapboz parçası varsa ,onu bulamazsanız, YARDIM seçeneği kullanın
Facebook’ta hayran ol: https://www.facebook.com/puzzlesanddragons
Ejderha Yapzboz Oyunları Wizards Time LLC – copyright 2013 ün düşünce iyeliğinidir.Sorularınız varsa bizi arayın: wizardstime@gmail.com.
Bu bedava android oyunun uygulaması HTC One X (Android 4.0 Ice cream sandwich), Sony Ericsson Xperia Arc S (Android 2.3.4 Gingerbread), Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.7), Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 (Android 3.1 Honeycomb), Samsung Galaxy Mini (Android 2.2.1 Froyo), Samsung Galaxy S3 (Android 4.0 Ice Cream Sandwich), Samsung Galaxy S4, HTC 1 (Android OS, v4.1.2 Jelly Bean), Nexus 4 (Android 4.2 Jelly Bean), Huawei Ascend 2 (Android OS, v2.3 Gingerbread) ve Samsung Galaxy Note 2 ‘de test edilmiştir.
Ayrıca uygulamamız Turkcell, Vodaphone ve Avea beslenen cep telefonlar geçimlidir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s