Türkü radyo

Siz hepiniz halk müzik sever bedava türk halk müziği için hazır olun çünkü Türkü radio ,bizim Android uygulamamız bedava indirmesini bekleniyor!

1

Get it on Google Play

Türkü radio uygulaması kulaklıkla veya kulaklık olmadan radyo dinleme imkan verecek şekilde tasarlanmıştır.
Eğer yatmadan önce müzik dinleme keyfini çıkaran insanlardan biri iseniz, bu uygulama bir radyo istasyonu için timer ayarlamasına izin verir ve kendiliğinden kapatacak. Ayrıca, türkü seven arkadaşlarınızla sevdiğiniz türkü radyo kanalları paylaşabilirsiniz.Sabah sizi uyandırmak için ve türkü radyo istasyonu bir alarm olarak kurun, belirli bir zamanda açacak.
Kolay ve hızlı erişim için, ana ekranda favori kanal için bir kısayol oluşturun.Istasyonlarını kontrol etmek için,android uygulamanın widgeti bildirim olarak görünecektir.
Mevcut türkü istasyonlarının listesi bu uygulamayı bu kadar benzersiz kılan şeydir. Bu android uygulamada birçok radyo istasyonlarını bulabilirisiniz, ancak bir yıldız ile işaretleyerek favorilere ekleyebilirsiniz.
Türkiye’de halk müziği yüzlerce yıllık eski ve bu zamana dek pöpuler olduğu gibi kaldi. Senelerdir halk müziği Türkiye’de en pöpuler müzik türünün arasında yer alıyordu. Bunu akılda tutarak biz size türkü radyo getiriyoruz ,bedava müzik dinlebildiğiniz online radiosu ve harekette en iyi halk müziği radyo istasyonlarından zevk abilirsiniz!
Turk halk muzigi radyo bedava 7 gün 24 saat sizi eğlendirecek çünkü internet ağıdakien iyi halk müziği radyo istasyonlarının bazılarına kolay erişim sağlıyor. Türkiyenin en iyi müziklerini dinlemek için bizi dinlemeye devam edin ve her nedere olursanız canlı radyo dinlerilisiniz.İnternet radio sayesinde ,bedava halk müziğinden zevk alabilirsiniz!
Bedava radyo size en son türküleri dinlemeye mümkün kılar,eğer halk müziği dinmlemekten zevk alıyorsanız bu android uygulama sizin için mükemmel.Biz gururla radyo istasyonlarının en iyi seçimini sunarız ve beklediğiniz halk müziği radyo istasyonunu bulacaksızınız. Her nereye giderseniz sizin yanınızda radio fm götürün ve eğlenceyinizi garanti ediyoruz.
Eğer türkünün sayısız saatlerce dinlemek istiyorsanız, bu online radyo size yeterli olacak.Akışı sayesinde, online müzik indir sizden uzakta bir tık. Halk Müziği radio tek bir yerde, sizi eğlendirmek için buradadır.
Kullanılabilir seçenek:
-Kulaklık kullanmadan dinlebilirsiniz
– Android radyo uygulama ve radyo ayarlayıcı kendisi kapatmak için zamanlayıcı ayarlayın
-Facebook’ta ve Twitter’de uygulama kaydedin ve paylaşın
-Bildirinde radyo uygulamanın parçacığı belirecek,uygulama kapalı olduğu zaman radyo yayını kontrol edebilirisiniz
-Ana ekrenınızda kısayol olarak sizin favori radyo istasyonu ayarlamak için parçacık opsyonunu kullanın
-Hızlı kullanım için favori müzik kanalların listesini yapın
-Diğer radyo yayın akışları araştırmak için ‘’fazla şey ‘’butonu seçin
– Android fm radyo alarmlı saat ayarlayın
**Bu uygulama çalışmak için internet bağlantısı olması lazım olur.İnternet bağlantısı olmadığı taktirde ve radyo alarm kurarsanız telefonunuzdaki varsayılan alarm sizi uyandırılacak.
Cihaz uyulmluğu:
Uygulamamız eksiksiz aşağıdaki tablet ve smartfon telefonlarda HTC One X (Android 4.0 Ice cream sandwich), Sony Ericsson Xperia Arc S (Android 2.3.4 Gingerbread), Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.7), Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 (Android 3.1 Honeycomb), Samsung Galaxy Mini (Android 2.2.1 Froyo), Samsung Galaxy S3 (Android 4.0 Ice Cream Sandwich), Samsung Galaxy S4, HTC 1 (Android OS, v4.1.2 Jelly Bean), Nexus 4 (Android 4.2 Jelly Bean), Huawei Ascend 2 (Android OS, v2.3 Gingerbread)ve Samsung Galaxy Note 2 üzerinde test edilmiştir.
Ayrıca uygulamamız Turkcell, Vodaphone ve Avea beslenen cep telefonlar geçimlidir.
Telefon ve işletim sistemi bilgileriyle hataları rapor edin. Başka sorunuz, önarınız,ricanız veya yorumlarınız varsa bizi tereddüt etmeden arayabilirsiniz: nimaxy91@gmail.com.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s