Radio-Spor Haberleri

Cihazınızda spor haberlerine sahip olduğunuzu olmaz mı?Radio Spor yakında olmak ve en son spor haberleri takip etmek istiyor musunuz? Radio-Spor Haberleri app’a bir bakın.

icon250x250

Get it on Google Play

Sporlardan hoşlanırrsanız,tüm canli skorlar ve spor haberleri emrinize amade olacak.Futbol,basketbol,hokey,boks ve baseball sevip sevmediğiniz tüm bilgileri aynı yerde bulacaksınız. Her nerdeyseniz bu radyo spor app android yardımıyla farklı internet radyo kanalları bulabilirsiniz,radio spor canlı yayına dinlebilrsiniz ve canli spor haberleri bedava takip edebilirisiniz.
Eğer bedava spor radyo istasyonlarıyla online radio dinlemek isterseniz, canlı radyo kanalları size yardımcı olacak.Spor hakkında her şeyi bilmek isterseniz radyo spor sizin içindir.Androidinizde favori spor radyo kanalları dinlemenizi sağlar ve ayriyeten spor radyo ucretsizdir. En son haberleri aramamalısınız çünkü tek bir spor radio app’taen iyi spor radyo kanallarını bulabilirsiniz.
İnternet radyo birçok Web spor haberlerine uğlaşmanızı sağlar ve spor haberleri güncelleştirir.Spor radio online sport radyo kanallarının çeşitiliği sunar ve en favori bedava radyo spor bulacağınızdan emin olabilirisiniz. Canlı radyo yayını sporları sayesinde en son haberleri alabilirisiniz cebinizde talk sportları ve radyo spor olacak. Dünyanın her yerinden tüm bilgiler tek bir yerde, tek bir tıklamaya ihtiyacınız var.
Televizyonda önemli bir oyun, ama evde değilsiniz? Hiç sorun değil, ihtiyacınız olan tek şey tüm ücretsiz spor app ve spor haberleri ve canlı puan durumudur! Canlı spor izle elinizin altında tüm puan durumu olmasını sağlar. Bu spor skor app tüm dünyadan haberler sunan spor radio istasyonlarının çeşitliliğini bulacaksınız.
Tüm iyi şeyler yüksek bir fiyat etiketi ile gelmez. Biz canl skorları ve radyo spor canlı, yani ücretsiz size radyo kanallarını sunuyoruz. Tek bir yerde ücretsiz spor radio app! Modern teknoloji kullanımı ve tüm canlı spor cihazınızda ve puanları var.Hareket halindeyken spor haberleri yanınızda olsun!
Bu radyo uygulama Samsung cep telefonları ve Samsung tabletleri için özellikle tasarlanmıştır.Bu radyo uygulaması kolay kullanış için tasarlanmıştır.
Kullanılabilir seçenek:
-Kulaklık kullanmadan dinlebilirsiniz
– Android radyo uygulaması ve radyo ayarlayıcı kendisi kapatmak için zamanlayıcı ayarlayın
-Facebook’ta ve Twitter’de uygulama kaydedin ve paylaşın
-Bildirinde radyo uygulamanın parçacığı belirecek,uygulama kapalı olduğu zaman radyo yayını kontrol edebilirisiniz
-Ana ekrenınızda kısayol olarak sizin favori radyo istasyonu ayarlamak için parçacık opsyonunu kullanın
-Hızlı kullanım için favori müzik kanalların listesini yapın
-Diğer radyo yayın akışları araştırmak için ‘’fazla şey ‘’butonu seçin
– Android fm radyo alarmlı saat ayarlayın
**Bu uygulama çalışmak için internet bağlantısı olması lazım olur.İnternet bağlantısı olmadığı taktirde ve radyo alarm kurarsanız telefonunuzdaki varsayılan alarm sizi uyandırılacak.
Yasal bilgi:
Bu uygulama en iyi internet radyo istasyonlarının işbirliğisinde yapılmıştır.Bizi destekleyenlere çok teşekkür ederiz.Bu uygulamada radyo yanısıra konuşma ve haber istasyonları bulacaksınız.
Cihaz uyulmluğu:
Uygulamamız eksiksiz aşağıdaki tablet ve smartfon telefonlarda HTC One X (Android 4.0 Ice cream sandwich), Sony Ericsson Xperia Arc S (Android 2.3.4 Gingerbread), Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.7), Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 (Android 3.1 Honeycomb), Samsung Galaxy Mini (Android 2.2.1 Froyo), Samsung Galaxy S3 (Android 4.0 Ice Cream Sandwich), Samsung Galaxy S4, HTC 1 (Android OS, v4.1.2 Jelly Bean), Nexus 4 (Android 4.2 Jelly Bean), Huawei Ascend 2 (Android OS, v2.3 Gingerbread)ve Samsung Galaxy Note 2 üzerinde test edilmiştir.
Ayrıca uygulamamız Turkcell, Vodaphone ve Avea beslenen cep telefonlar geçimlidir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s