Hip Hop Radio

Değerli hip hop hayranlar,uç için hazırlan çünkü biz size getiriyoruz ,tremola verin lütfen………HİP HOP radıo app androidiniz için yani-24 saat aralıksız HİP HOP!:)

1

Get it on Google Play

Kulaklık olmadan radyo dinlemesi sağladığı için Hip Hop radio app tüm aktiviteler için uygundur.
Eğer `t müzik olmadan uymazsanız, radio stations için bir timer ayarlayın ve kendiliğinden kapatacaktır. Ayrıca, hip hop, rap ve r&b müziği beğenen arkadaşlarınızla müzik paylaşabilirsiniz. Uyanmak için bir alarm ayarlayınve istasyon belirtilen zamanda açacak.
Bir hızlı erişim için, ana ekranda favori kanallar için bir kısayol oluşturun.Radio stationini kontrol etmek için, uygulamanın widget bildirimde görünecektir.
Mevcut hip hop, rap ve r&b radio stations listesi bu kadar benzersiz kılan şeydir. Bu app birçok online radyo istasyonlarını bulabilirisiniz, ancak bir yıldız ile işaretleyerek favori olanları listesini yapabilirsiniz.
Android bedava radyo dinle son hiphop rap ve r&b müzikleri sizi güncel tutacak.İnternet radyo nedeniyle siz bedava müzikten zevk alacaksınız canlı radyo 24 saat aralıksız dinleceksiniz. Her neredeyseniz hip hop rap r&b radyo istasyonları yanınızda olur.Bütün radyo müzik uygulamaları android telefonunuzda tıkır tıkır çalışmak niyetiyle tasarlandı.
Herhangi bir yere gidrseniz bedava canli radyo sizi eğlendirecek hiphop radyo,rap ve r&b radyodan zevk alacaksınız.Bizim Hiphop radyo uygulamamızı dünya çapındaki 29 radyo kanal içerir eğer hiphop , r&b ve rap takip ederseniz bu android uygulama size özellikle adreslenmiştir.
Hip hop dünyasını keşfetmek istiyorsanız, radyo müzik bir deneyin. Hip hop ve rap müzik bedava yayın, online radyo sizi bu dünyaya götürecektir. Eğer yolda iseniz, cebinizde canlı radyo götürmenizi düşünün. Sizinle bedava radyoden başka bir şey getirmeden tüm kıtalardan gelen hip hop canlı radyo kanalları ile dünya etrafında dolaşın.
Bedava olarak bu radyo müzik istasyonlarının çeşitliliği ile gelir ve hip hop müzik farklı stiller ünlü olduğu için, herkes beğenecek bir şey bulabilir. Radyo uygulaması eski olanlarla kombine edilen tüm bu 7/24 online ile birlikte havalı, yeni hit getiriyor. Radyo müzik müzik sayısız saatler keyfini isteyenler tüm rap ve r&b hayranları için burada. Eğer en sevdiğiniz müzik ve canlı müzik akışı istiyorsanız,Android radyo için karar ve tek bir yerde toplanmış birçok hip hop radio istasyonlarına göz atın.
Kullanılabilir seçenek:
-Kulaklık kullanmadan dinlebilirsiniz
– Android radyo uygulama ve radyo ayarlayıcı kendisi kapatmak için zamanlayıcı ayarlayın
-Facebook’ta ve Twitter’de uygulama kaydedin ve paylaşın
-Bildirinde radyo uygulamanın parçacığı belirecek,uygulama kapalı olduğu zaman radyo yayını kontrol edebilirisiniz
-Ana ekrenınızda kısayol olarak sizin favori radyo istasyonu ayarlamak için parçacık opsyonunu kullanın
-Hızlı kullanım için favori müzik kanalların listesini yapın
-Diğer radyo yayın akışları araştırmak için ‘’fazla şey ‘’butonu seçin
– Android fm radyo alarmlı saat ayarlayın
**Bu uygulama çalışmak için internet bağlantısı olması lazım olur.İnternet bağlantısı olmadığı taktirde ve radyo alarm kurarsanız telefonunuzdaki varsayılan alarm sizi uyandırılacak.

Cihaz uyulmluğu:
Uygulamamız eksiksiz aşağıdaki tablet ve smartfon telefonlarda HTC One X (Android 4.0 Ice cream sandwich), Sony Ericsson Xperia Arc S (Android 2.3.4 Gingerbread), Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.7), Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 (Android 3.1 Honeycomb), Samsung Galaxy Mini (Android 2.2.1 Froyo), Samsung Galaxy S3 (Android 4.0 Ice Cream Sandwich), Samsung Galaxy S4, HTC 1 (Android OS, v4.1.2 Jelly Bean), Nexus 4 (Android 4.2 Jelly Bean), Huawei Ascend 2 (Android OS, v2.3 Gingerbread)ve Samsung Galaxy Note 2 üzerinde test edilmiştir.
Ayrıca uygulamamız Turkcell, Vodaphone ve Avea beslenen cep telefonlar geçimlidir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s