Noel Radyo

Noel kutlamaya hazılanın, noel şarkılarıyla müziği canlı radyo sizing yanınızda olsun7 gün 24 saat! Noel ruh haline girin ve hemen Noel Radyo uygulama indirin bedava için!
icon

Get it on Google Play

Kulaklık kullanmadan veya kulaklıkla Christmas music radyoya dinlebilirsiniz şöyle her nerdeyseniz yanınıza getirip müziğe dinlemenizi sağlar.
Noel radyo seslere uymak isterseniz,istediğiniz zaman kendi kendine kapatsın diye bir radyo istasyonu için zamanlaycı ayarlayın. Bir yandan da,sabah sizi uyandırmak için alarm ayarlayın ve radyo istasyonu kendi kendine belirli saatte açılacak.Ayrıca,arkadaşlarınızla ve ailenizle en çok beğenilen müziği paylaşabilirisiniz.
Ana ekranınızda en sevdiğiniz Noel radyo istasyonuna kısayol yaratın.İstasyonlarını kontrol edebilmek için uygulamanın widgeti bildirim olarak belirecek.
Bu Android uygulamayı yaratmak için toplanmış canlı radyo kanalları bu uygulamayı benzersiz kılan şeydir.Bu uygulamada çok radyo istasyonunu bulacaksınız ve onlara hızlı ulaşmak için onları favorinize yaldızla işaretleyerek ekleyin.
Yıl sonuna geliyor , Tatil sezonu yakın olduğu demektir. Müzik olmadan kutlama ve Noel şarkıları ve christmas carol olmadan Noel yoktur . Noel Online radyo istasyonları ile Noel sıcaklığını hissedin ve her zaman kullanışlı bedava müzik var .Eğlendirin ve rahatlayın, mükemmel akışı radyo istasyonları koleksyonu ve sürüklenme ile oynamak basınca her zaman mutluluk durumuna girin. Tatil müzik bedava hizmetinizdedir vesize çok yakın şimdi.
Bu müzik radyo dünyanın her yerinden Noel radyo istasyonlarının bir koleksiyonudur, bu nedenle size uygun bedava bir Noel radyo istasyonu bulacağınızdan eminiz . Noel çok yakında, zaman Christmas music ile daha hızlı geçecek ve gittiğiniz her yerde müzik koleksiyonuna sahip olun. Şimdi tatil radyo var ve tam tatil için hazır olun için ne bekliyorsunuz? Sizinle bu müzik koleksiyonu paylaşıyoruz , bu nedenle bedava indirin ve ücretsiz Noel müzik radyo sesini duyunca rahat hissetin.
Noel Canlı müzik için web’de arayışta zamanınızı boşa harcamayın .Tek bir Noel radyo uygulamasıda, Noel f,m tüm var! Bu Noel radyo internet radyosu istasyonlarının bir koleksyonudur ve sizin için bizden hediyedir.
Kullanılabilir seçenek:
-Kulaklık kullanmadan dinlebilirsiniz
– Android radyo uygulaması ve radyo ayarlayıcı kendisi kapatmak için zamanlayıcı ayarlayın
-Facebook’ta ve Twitter’de uygulama kaydedin ve paylaşın
-Bildirinde radyo uygulamanın parçacığı belirecek,uygulama kapalı olduğu zaman radyo yayını kontrol edebilirisiniz
-Ana ekrenınızda kısayol olarak sizin favori radyo istasyonu ayarlamak için parçacık opsyonunu kullanın
-Hızlı kullanım için favori müzik kanalların listesini yapın
-Diğer radyo yayın akışları araştırmak için ‘’fazla şey ‘’butonu seçin
– Android fm radyo alarmlı saat ayarlayın
**Bu uygulama çalışmak için internet bağlantısı olması lazım olur.İnternet bağlantısı olmadığı taktirde ve radyo alarm kurarsanız telefonunuzdaki varsayılan alarm sizi uyandırılacak.
Yasal bilgi:
Bu uygulama en iyi internet radyo istasyonlarının işbirliğisinde yapılmıştır.Bizi destekleyenlere çok teşekkür ederiz.
Yükleme yaparken veya uygulamayı oynarken kullanıcılar sorun yaşamasın diye bu uygulama, pek çok akıllı telefonlar ve tablet üzerinde test edildi.
Cihaz uyulmluğu:
Uygulamamız eksiksiz aşağıdaki tablet ve smartfon telefonlarda HTC One X (Android 4.0 Ice cream sandwich), Sony Ericsson Xperia Arc S (Android 2.3.4 Gingerbread), Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.7), Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 (Android 3.1 Honeycomb), Samsung Galaxy Mini (Android 2.2.1 Froyo), Samsung Galaxy S3 (Android 4.0 Ice Cream Sandwich), Samsung Galaxy S4, HTC 1 (Android OS, v4.1.2 Jelly Bean), Nexus 4 (Android 4.2 Jelly Bean), Huawei Ascend 2 (Android OS, v2.3 Gingerbread)ve Samsung Galaxy Note 2 üzerinde test edilmiştir.
Ayrıca uygulamamız Turkcell, Vodaphone ve Avea beslenen cep telefonlar geçimlidir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s