En Populer Zil Sesleri

En havalı zil sesleri için hazır olun! Telefonunuzu öne çıkaracak olanlar en populer zil sesleri,en popular zil sesleri , tam bedava melodi zil sesleri !

icon

Get it on Google Play

Sizin yerine biz kesinlikle en iyi ücretsiz cep telefonu zil sesleri seçmek için buradayız çünkü sizin bütün şarkıları ve popüler zil sesleri toplamak zorunda değilsiniz.Telefonunuz çaldığı zaman herkesin dikkatini çeken telefon en popüler zil sesi bize bu ilginç yolculukta katılın. Herkes sizin ve yeni indirilen en popüler şarkıları kıskanan olacak.
Bir zil sesi olarak popüler şarkılarından dışarı, aynı zamanda bir alarm, zamanlayıcı olarak, sms zil sesi olarak bu sesleri ayarlayabilirsiniz. Sadece bu en iyi zil sesleridir.Bu zil seslerine bayılacaksınız ,bundan eminiz. Eğer yanınızda her zaman olacak ve onları bedava ve Android telefon için yapılır.

Popüler olmak kolay olmamıştı, sen parlayacaksınız ve yıldız gibi hissedeceksiniz Android için ücretsiz telefon zil sesleri ile .İnsanlar başlarını dönecek bu popular zil sesleri duyunca. Eğer sokakta ya da sadece odanızın içinde popüler şarkıları dinlerseniz size söz veriyoruz asla yeterli olamayacak.
Bedava populer zil sesleri bulmak size ağır gelirse onları bulmanızı şimdi biz kolaylaştırıyoruz.Uygulamamız yardımıyla popüler zil seslerine bir adım daha yakınsınız.Uygulamamızda olan en iyi melodiler ve en populer zil sesleri 2013 göz atmanız için sadece tıklamanız gerektir!
Popüler şarkıları cihazınızda sahip olmak ister misiniz? En populer zil sesleri uygulamamızdan en sevdiğiniz hit şarkı seçin.Bedava android zil sesleri, Türkcell zil sesleri ,Vodafone Türkiye,Avea zil sesleri, Samsung zil sesleri ve her şeyden önce bedava cep telefon melodileri uygulamamızda bulacaksızınız!Popüler zil sesleri sahip olduğunuz zaman kendinizi de popüler biri gibi hissedeceksiniz!
Kullanılabilir seçenek:
– Zil sesi olarak belirle,kişiye ayırmak
– Alarm olarak ve zamanlayıcı sesi olarak ayarla
– Sms sesi olarak ayarla
– Parçacık olarak ayarla
– Kaydet,sosyal ağlar ya da eposta sesi üzerinde
– Uygulama Српски, English,Turkish(Turkçe) Français, Deutsch, Italiano, Español, Português, Русский, Polski, Svenska, Korean (한국어), Arabic (عربي), Japanese(日本語) tercüme edilmiş.

Cihaz uyulmluğu:
Bu uygulama aşağıdaki Tablet ve smart telefonlar HTC One X (Android 4.0 Dondurma sandviç), Sony Ericsson Xperia Arc S (Android 2.3.4 Gingerbread), Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.7), Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 (Android 3.1 Honeycomb), Samsung Galaxy Mini (Android 2.2.1 Froyo), Samsung Galaxy S3 (Android 4.0 Ice Cream Sandwich), Galaxy S4, HTC 1 (Android işletim sistemi, v4.1.2 Jelly Bean), Nexus 4 (Android 4.2 Jelly Bean), Huawei Ascend 2 (Android işletim sistemi, v2.3 Gingerbread) ve Samsung Galaxy Note 2 üzerinde test edilmiştir.
Ayrıca uygulamamız Turkcell, Vodaphone ve Avea beslenen cep telefonlar geçimlidir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s