Dinlendirici sesler

Günü gününe stresinden bir kaçışa ihtiyacınız var mı!?Rahatlatıcı bir şey ister misiniz;)?Dinlendirici sesler uygulama indirin ve rahatlatıcı müzikleri deneyin.

icon

Get it on Google Play

Hayatınızda bir istenilmeyen stresi varsa derin bir nefes alıp biraz rahatlamaya çalışın.Kendinizi hareketli hayattan dışlayacağı dinlendirici seslerimiz var.Evinizde,ofisinizde olup olmadığınız dinlenmeseniz mi okusanız mı,endişilerinizi unutup kendinızi tazeleyeceksiniz.
Dinlendirici müzik özel bir şekilde birinin halini etkiliyor ve modern teknolojinin mucizelerinin sayesinde istirahat çok yakındadır.Eğer rahatlamak isterseniz bedava rahatlamak için sesleri emrinize amade. Ne zaman yatacağınız kararı üzerinde tekrar kontrolü ele almak isterseniz, size uyku sesler faydalı olabilir.Zaman ayarlı otomatik kapanma ayarlayın ve dinlendirici müzik istediğiniz sürece dinlebilirsin.Şimdi,rahatlayıp güzel güzel uyuyun.
Eğer İlaçsız bir alternatif isterseniz, rahatlatıcı müzik huzur veren atmosfer yaratmanıza yardım eder.Chillout denlendirici,güdüsel,ilham verici, fon müzik olarak evde dinlemek için kusursuz.Eğer bu tip yöntemler huzurlu ruh hali yaratmaya tercih ederseniz ambiyant müziği doğru seçimdir.Teskin edici tecrübe isterseniz veya sadece sessizliği doldurması gereken şeye ihtiyacınız varsa, fon müzik ruhunuzu geliştirir.
Müziğin yararları sınır tanımaz,rahatlamanıza en çok ihtiyacı duyduğunuz zaman müzik en iyi yoludur. Bunu akılda tutarak, cihazınızda zil sesleri her çaldığınız zaman özenle seçilmiş dinlerdirici seslerimiz mutluluğa sürüklenin diye yardım edecekler.
Kullanılabilir seçenek:
– Zil sesi olarak belirle,kişiye ayırmak
– Alarm olarak ve zamanlayıcı sesi olarak ayarla
– Sms sesi olarak ayarla
– Parçacık olarak ayarla
– Kaydet,sosyal ağlar ya da eposta sesi üzerinde
– Uygulama English, Srpski, Français, Deutsch, Italiano, Español, Português, Русский, Polski, Svenska, 한국어, عربي, 日本語, Türkçe, ภาษาไทย, Ελληνικά, Bahasa Indonesia.

Cihaz uyulmluğu:
Bu uygulama aşağıdaki Tablet ve smart telefonlar HTC One X (Android 4.0 Dondurma sandviç), Sony Ericsson Xperia Arc S (Android 2.3.4 Gingerbread), Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.7), Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 (Android 3.1 Honeycomb), Samsung Galaxy Mini (Android 2.2.1 Froyo), Samsung Galaxy S3 (Android 4.0 Ice Cream Sandwich), Galaxy S4, HTC 1 (Android işletim sistemi, v4.1.2 Jelly Bean), Nexus 4 (Android 4.2 Jelly Bean), Huawei Ascend 2 (Android işletim sistemi, v2.3 Gingerbread) ve Samsung Galaxy Note 2 üzerinde test edilmiştir.
Ayrıca uygulamamız Turkcell, Vodaphone ve Avea beslenen cep telefonlar geçimlidir.
Telefon ve işletim sistemi bilgileriyle hataları rapor edin.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s