Noel Müzik Şarkıları

Noel çok yakında, yani bizim Noel Müzik Şarkılarıyla bayram sezonu için kendinizi hazırlayın ve Noel olayın havasına girmek için onları Noel zil sesleri olarak ayarlayın .

christmas

Get it on Google Play

Noel tüm aile üyeleri şarkı söyleyerek Noel ağacı etrafında toplar ve birlikte zaman geçirir, yılın en mutlu zamanıdır. Hiçbir müzik olmadan kutlaması yok ve bu neşeli tatil esinlenen müzik olmadan Noel yoktur. Noel’e adanmış ve tatlı Noel sesleri ile Noel tatil soundboard ve zil sesleriyle eğlenin.
Kutlama gününe kadar beklemek zorunda değilsiniz, şimdi Noel zil seslerine sahip olamaz mısınız?Sezonu için hazırlanın ve telefonunuza zil sesleri indirin. Müzik telefona çalmaya başladığı her zaman keyfini çıkarın. Noel bildirim sesler sms zil sesleri, alarm veya zamanlayıcı olarak ayarlayın. Sosyal ağlarda paylaşın ve tatil ruhunu yayın. Tatil için hazırlayalım Noel geri sayım şimdi başlıyor!
Hatta Noel sesleri ve Noel mesaj sesleri sizi güldürebilir. Ayrıca bütün aile için büyük bir eğlence olarak Noel çocuk şarkıları var. Hem yetişkinler hem de çocuklar bu şarkılarına bayılacak, ve bizim uygulamamız sayesinde tüm kötü şeylere sizi unutturur.
Noel gününe kadar beklemeyin, Noel şarkıları ve Noel müziği ile artık tatil olayı havasına girin, ve Noel sesler senin emrinde olacak. Noel müziksiz aynı olamaz ve buna göre biz size keyfiniz gelmesi sağlayan Noel bedava müzik getiriyoruz.
En sevdiğiniz Noel melodisini seçin, Noel mesaj sesleri veya zil sesi olarak ayarlayın ve mesaj veya bir çağrı aldığnız her zaman tatil ruhunu hissedin.
Eğer ruh halinde iseniz, cep telefonunuz aynı halınde olmalıdır. Bazı neşeyi yayın ve uygulama koleksyonunuzu zenginleştirin.Bedava Noel zil sesleri için bizim uygulamamızdan daha fazla bakmayın ve en sevdiğiniz Noel zil sesleri seçin. Neden yeni Noel şarkıları ile ve Noel mesaj sesleri sizin olmasın? Biz müzik tatilinden önce büyü oluşturduğundan eminiz. Mutlu Noeller!
Kullanılabilir seçenek:
– Zil sesi olarak belirle,kişiye ayırmak
– Alarm olarak ve zamanlayıcı sesi olarak ayarla
– Sms sesi olarak ayarla
– Parçacık olarak ayarla
– Kaydet,sosyal ağlar ya da eposta sesi üzerinde
– Uygulama Српски, English,Turkish(Turkçe) Français, Deutsch, Italiano, Español, Português, Русский, Polski, Svenska, Korean (한국어), Arabic (عربي), Japanese(日本語) tercüme edilmiş.
Cihaz uyulmluğu:
Bu uygulama aşağıdaki Tablet ve smart telefonlar HTC One X (Android 4.0 Dondurma sandviç), Sony Ericsson Xperia Arc S (Android 2.3.4 Gingerbread), Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.7), Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 (Android 3.1 Honeycomb), Samsung Galaxy Mini (Android 2.2.1 Froyo), Samsung Galaxy S3 (Android 4.0 Ice Cream Sandwich), Galaxy S4, HTC 1 (Android işletim sistemi, v4.1.2 Jelly Bean), Nexus 4 (Android 4.2 Jelly Bean), Huawei Ascend 2 (Android işletim sistemi, v2.3 Gingerbread) ve Samsung Galaxy Note 2 üzerinde test edilmiştir.
Ayrıca uygulamamız Turkcell, Vodaphone ve Avea beslenen cep telefonlar geçimlidir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s