Bedava Canli Radio

Hayatınıza biraz eğlenceyi ekleyin!Gününüz sizi bir müzik yolculuğuna getiren en iyi canli radyoyla mükemmelen başlasın.Bedava canlı radyo Android uygulaması bedava için indirin!
Cover 1
Get it on Google Play

Aynı yerdeki farklı müzik türü için arıyorsanız internet canlı yayın radyo size yardım edecek.En son hit şarkılarından ya da eski şarkılardan zevk alıp almadığınız ve her daim bedava müziği yayımlayan online radyo canlı’ya sahip olmak isterseniz,bu android radyo uygulamasında gereken her şeyi bulacaksınız.Bu ücretsiz cep telefon radyo uygulaması internette uygun olan bedava radyo istasyonlarının çeşitliliğini var,şöyle beğeneceksiniz bir şey kesinikle bulabilirisiniz.
Bu android radyo müzik şarkıları ve hit şarkıları dünyanın farklı parçalarından yayımlayan online radyo istasyonlarının koleksyonudur. Canlı radyo fm halk müziğin kökenine göre bölünmüştür ve ABD,Almanya,Rusya,Tayland,Türkiye,Fransa,Meksika,Brezilya,İspanyadan radyo istasyonları ve radyofrekans bulabilirisiniz.Müziğin biçimine göre bu radyo canli uygulamada Hip Hop, Latino, Dubstep, Dans, Caz, House, Halk müzik, Rak, Pop radio bulacaksınız.Herhangi müziği tercih ederseniz bu radyo internet uygulamasında bulacaksınız.
Bedava radyo kesintisiz müzik radyo dinlemenizi sağlar. Android telefeonunuz ya da tablet için internetten radyo bulmak şimdi çok kolay! Canli radyo bedava için indirin ve sonsuza kadar canli yayin radyo dinleyin. Oynat tuşuna basın ve zevk alın!
Kullanılabilir seçenek:
-Kulaklık kullanmadan dinlebilirsiniz
– Android radyo uygulaması ve radyo ayarlayıcı kendisi kapatmak için zamanlayıcı ayarlayın
-Facebook’ta ve Twitter’de uygulama kaydedin ve paylaşın
-Bildirinde radyo uygulamanın parçacığı belirecek,uygulama kapalı olduğu zaman radyo yayını kontrol edebilirisiniz
-Ana ekrenınızda kısayol olarak sizin favori radyo istasyonu ayarlamak için parçacık opsyonunu kullanın
-Hızlı kullanım için favori müzik kanalların listesini yapın
-Diğer radyo yayın akışları araştırmak için ‘’fazla şey ‘’butonu seçin
– Android fm radyo alarmlı saat ayarlayın
**Bu uygulama çalışmak için internet bağlantısı olması lazım olur.İnternet bağlantısı olmadığı taktirde ve radyo alarm kurarsanız telefonunuzdaki varsayılan alarm sizi uyandırılacak.

Cihaz uyulmluğu:
Uygulamamız eksiksiz aşağıdaki tablet ve smartfon telefonlarda HTC One X (Android 4.0 Ice cream sandwich), Sony Ericsson Xperia Arc S (Android 2.3.4 Gingerbread), Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.7), Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 (Android 3.1 Honeycomb), Samsung Galaxy Mini (Android 2.2.1 Froyo), Samsung Galaxy S3 (Android 4.0 Ice Cream Sandwich), Samsung Galaxy S4, HTC 1 (Android OS, v4.1.2 Jelly Bean), Nexus 4 (Android 4.2 Jelly Bean), Huawei Ascend 2 (Android OS, v2.3 Gingerbread)ve Samsung Galaxy Note 2 üzerinde test edilmiştir.
Ayrıca uygulamamız Turkcell, Vodaphone ve Avea beslenen cep telefonlar geçimlidir.
Telefon ve işletim sistemi bilgileriyle hataları rapor edin.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s