Hip Hop Radio – Android Uygulaması

Değerli hip hop hayranlar,uç için hazırlan çünkü biz size getiriyoruz ,tremola verin lütfen………HİP HOP RADYO uygulaması androidiniz için yani-24 saat aralıksız HİP HOP!:)

cover


Get it on Google Play

Hip hop ve rap müziğin atılımı ve 1980’den beri,onların popülaritelerinin yükselmesinden beri müzik listesinde radyoda yerlerini sağlamlaştırarak hip hop ile rap sosyal sözcükçesine girdiler.Bügünlerde,teknoloji sayesinde androidinizde online radio canlı dinlebilirsiniz.Cihazda canlı radyo yayın akışlarına sahip olmak isteyenler hepsi için dünyanın her yerinden hiphop,rap ve rnb radio istasyonları biriktirdik.
Android radyo dinle canli son hiphop rap ve rnb müzikleri sizi güncel tutacak.İnternet radyo nedeniyle siz bedava müzikten zevk alacaksınız canlı radyo 24 saat aralıksız dinleceksiniz. Her neredeyseniz hip hop rap rnb radyo istasyonları yanınızda olur.Bütün müzik radyo uygulamaları android telefonunuzda tıkır tıkır çalışmak niyetiyle tasarlandı.
Herhangi bir yere gidrseniz bedava canli radyo sizi eğlendirecek hiphop radyo,rap ve rnb radyodan zevk alacaksınız.Bizim Hiphop radyo uygulamamızı dünya çapındaki 29 radyo kanal içerir eğer hiphop ,rnb ve rap takip ederseniz bu android uygulaması size özellikle adreslenmiştir.

Kullanılabilir seçenek:

-Kulaklık kullanmadan dinlebilirsiniz
– Android radyo uygulaması ve radyo ayarlayıcı kendisi kapatmak için zamanlayıcı ayarlayınandroid uygulaması
-Facebook’ta ve Twitter’de uygulama kaydedin ve paylaşın
-Bildirinde radyo uygulamanın parçacığı belirecek,uygulama kapalı olduğu zaman radyo yayını kontrol edebilirisiniz
-Ana ekrenınızda kısayol olarak sizin favori radyo istasyonu ayarlamak için parçacık opsyonunu kullanın
-Hızlı kullanım için favori müzik kanalların listesini yapın
-Diğer radyo yayın akışları araştırmak için ‘’fazla şey ‘’butonu seçin
– Android fm radyo alarmlı saat ayarlayın
**Bu uygulama çalışmak için internet bağlantısı olması lazım olur.İnternet bağlantısı olmadığı taktirde ve radyo alarm kurarsanız telefonunuzdaki varsayılan alarm sizi uyandırılacak.

Yasal bilgi:
Bu uygulama en iyi internet radyo istasyonlarının işbirliğisinde yapılmıştır.Bizi destekleyenlere çok teşekkür ederiz.Bu uygulamada radyo yanısıra konuşma ve haber istasyonları bulacaksınız. Aşağıdaki Türk radyo istasyonlarına teşekkür ederiz: trt radyo,canlı radyo online, radyo canli, radyo turk, lig radyo frekans ,fenomen radyo, radyo net ,ntv radyo frekans, trt radyo 1, seymen radyo ,turkce radyo,
radyo voyage ,eksen radyo alaturka radyo ,powerturk radyo ,radyo kral fm ,ozgur radyo…

Cihaz uyulmluğu:
Uygulamamız eksiksiz aşağıdaki tablet ve smartfon telefonlarda HTC One X (Android 4.0 Ice cream sandwich), Sony Ericsson Xperia Arc S (Android 2.3.4 Gingerbread), Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.7), Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 (Android 3.1 Honeycomb), Samsung Galaxy Mini (Android 2.2.1 Froyo), Samsung Galaxy S3 (Android 4.0 Ice Cream Sandwich), Samsung Galaxy S4, HTC 1 (Android OS, v4.1.2 Jelly Bean), Nexus 4 (Android 4.2 Jelly Bean), Huawei Ascend 2 (Android OS, v2.3 Gingerbread)ve Samsung Galaxy Note 2 üzerinde test edilmiştir.
Ayrıca uygulamamız Turkcell, Vodaphone ve Avea beslenen cep telefonlar geçimlidir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s