İslami radyo

Indir :İslami radyo

Dünya çapındaki tüm müslüman kardeşleri için İslami radyo bedava Android uygulaması.Bu Android için bedava radyo uygulaması en popüler İslami radyo istasyonlarinin bir koleksyonudur.

Her nereye olursa olsun,her daim sizin favori radyo istasyonu dinleyebilirisiniz. Canlı radyo akışı size program çeşitliliği önerir bu nedenle Nasheeds dinlerken eğlenirsiniz.Naats(özellikle islam peygamberini öven şiirler) sesli olarak Kur’an-ı kerim dinletileri,islam konferansları,dini konuşmalar ve talk showlar gün 24 saat yayınlanır.7 gun 24 saat olacak.

Tüm dünyanın dört bir yanından müzik veya haber radyosu gibi en iyi online radyo istasyonları islami radyo uygulaması ile doludur.Kendi dilinizi ya da İngilizce ve Arapça dillerini dünyanın en ünlü istasyonları yerel radyo istasyonları bulabilirsiniz.Her şey kendi ihtiyaçlarınıza göre yapılır.

İslam radyo istasyonlarını koleksiyona koyarak islamın mesajlarını teşvik etmeyi hedefliyoruz.Bu online radyo istasyonları da İslami değerler ve tüm bu Radyo İslam veya Kur’an Radyo, Ümmet Radyo, Mescidi Canlı, Sirius FM olarak dünya çapında İslam ve Müslümanlar ile ilgili yanlış gidermek için bir araç ile eşanlamlı hale gelmiştir.

İslami içerikli yüksek kaliteli programı ile başka büyük bir serbest radyo istasyonu bulunmaktadır bu yuzden Sautun Noor FM radio, Allahu Akbar Radio, Muftisays Net Station or maybe Al Wisal and IKIMfm radyolarını seçmeniz yeterlidir.Bu, sizin din ile temas halinde olmak Mekke ve Medine’de kalp ve ruh ile olması, Allah’ın varlığını hissetmek için harika bir yoldur.

İslami radyo uygulaması özellikleri:
– Dinlemek istediğiniz İslami istasyonu tıklayın
– Ana ekranda en sevdiğiniz radyo istasyonunun Widget düğmesini ayarlayın
– En sevdiğiniz radyo istasyonları listesine Müslüman radyo istasyonu Ekle
– Arkadaşlarınızla istasyonları paylaş
– Alarm en çok sevdiği sesleri ile uyandırmak için ayarla
– Tam şu anda müzik çalmak için zamanlayıcı kurun
– Uyku modunu kullanın

Ailenizle birlikte ve evinizde sıcak bir atmosfer yapmak istediğinizde bu radyo uygulaması Ramazan veya Kurban Bayramı gibi tatil sırasında idealdir
Bu en iyi radyo uygulamaları koleksiyonudur! Hayat İslami radyo ile daha güzel hale gelebilir!
Allah seninle olsun!

Indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.islamicradios.muslimradios

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s