Hayvan Avı – Hayvan Sesleri

Indir :Hayvan Avı – Hayvan Sesleri

Av sezonu geldiğinde, iyi bir oyun avcı iyice hazırlıklı olmalıdır. Hayvan Avı – Hayvan Sesleri indirin,sayısız hayvan sesleriyle, acıyla havlamayla ve seslerle dolu bir ücretsiz Android uygulaması ve hazırsınız!

Eğer av zamanı başladığı zaman yivli tüfek, ok ya da bir av tüfeğini getirmek yeterli olduğunu düşünüyorsanız,tekrar düşünün! Hayvanların beyni bizimkinden daha küçük olabilir, ama onlar bile açılışa gelmeye ve onları ele geçirmenize beklemek için,araç kaputa kayışla bağlamanıza sonra arkadaşlarınıza av için övünmenize beklemek için o kadar aptal değiller. Hayır, dostum strateji oluşturmanız ve bir geyiği tuzağınıza düşürmeniz gerekir. Onların kulaklarına tatlı sesleri olan doğal sesler yaparak hayvanlara çekiciliği olmayı deneyin. Bu sesler aslında av çağrılara olarak bilinendir ve avcılar avcılıkta sık sık onları kullanır. Tahmin edebileceğiniz gibi,hakikaten bu cağırları hayvan sesleri kopya eder.

Av ses tablası
Hindi sesleri tombul bir hindi çekmek için mükemmeldir. Seslerin farklı türleri gevezelik ya da silip süpürmek gibi, burada bulunabilir . . Ayrıca, bu sesler keklik av için kullanılabilir ve aynı zamanda kuşu sesleri olarak çok etkilidir.Hindi avı şimdi daha kolay!
Ördek sesleri böyle vakvak ve çağırma gibi sesler ördekler ve ördek yavrusunu yakalamaya sağlar. Ördek av sezonu için hazır mısınız?
Kaz sesleri diğer yandan da farklı besleme ve selamlama çağırmalardan ibaret olur. Kaz avı bu kadar kolay olamazdı.
Geyik sesleri bu uygulamada geyik avı ve ak kuyruklu geyik avı için mükemmeldir. Profesyonel geyik avcısı olun!
Kanada geyiği sesleri geyik seslerine benzer ve henüz farklı. Elk avi çok daha zor olduğu için özel sesler olması gerekir.

Yırtıcı hayvan sesleri yaban hayvanlarının özel bir koleksiyonu havlama ve uluma gibi, çakal avı, tavşan, sincap ve domuz av için kullanılabilir. Tilki sesleri yanında yabani domuz sesleri bu grupta en ünlü biridir.
Avcılık sesleri muhtemelen Mesozoyik döneminde bile vardı, ve çıplak elle ve ağız ile üretildiğine rağmen, biz modern çağdayız artık ve şeyleri kolaylaştırmak için fırsatımız var. Bu uygulama bir avcı için bön hindileri avlamayı kolaylaştırır.Bir de, tüm çağrıları zil sesleri, mesaj sesleri ve alarm sesler olarak ayarlanabilir.
Bu sesleri kullanırken dikkatli olun! Bir kaz yerine bir ayı çekmek istemezsiniz.
İyi şanslar ve kolay gelsin!

Indirhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.bestringtonesapps.huntingapp

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s