Köpek Oyunu – Giydirme Oyunlari

İndir : Köpek Oyunu -Giydirme Oyunlari

Köpek Oyunu Giydirme Oyunlari tarafından özellikli en büyük evcil hayvan gösterisine hoş geldiniz! Havlama hayvan salonda duyulur! Efendi  tazı, buldok ve hanımefendi kaniş  başlayacak ücretsiz Köpek oyun için hazır!

Hav, hav! Bu çocuklar için yeni bir oyun, onların köpek hikayesi başlamak için bekleyen üç güzel yavru köpekle olan bir evcil hayvan oyunu. Eğer en güzel ve en havalı köpeği yapmak ve aynı zamanda hayvan yarışmada kupa kazanmak istiyorsanız dünyanın dört bir yanından çocuklar bu giysi oyunu oynamaya başlasanız iyi olur.

Gösteri başlasın! ! En ünlü köpek soyları bu sanal köpek oyununda  bulunmaktadır  ve yapmanız gereken tek şey bu bir evcil hayvan dükkanı olduğunu düşünmeniz gerek, kazanmak için büyük potansiyel olan bir köpek ya da köpek yavrusu seçin,kopek giydirin ve bu evcil köpek bakımı oyunundan zevk alın.

Bu kopek uygulamasında en havalı bir özelliktir, bir kere köpek hazırladığınıda ve onu bir süper hot dog yaptığınızda,size ve sevgilinizi resim çekebilirisiniz ve sonra tüm arkadaşlarınıza en iyi evcil hayvan oyunu nasıl oynadığınız övünebilirsiniz.

Galerinize tüm görüntüleri kaydetin  sonra  büyük bir evcil hayvan partisini yapabilmek için! Bu bir hayvan dünyasıdır ve sadece gerçek hayvan oyunları sevenler gelmeye davet edilecek!

Her üç köpekler sevimli ve kabarıktır, kuyruklarını sallayarak ve konuşarak onları almanız için ikna etmeye çalışıyor. Her köpek kendi oyun var. Tazı oyununda o o kadar sevimli ki kimse hatta evcil hayvan rekabet bile hakim ona dayanamaz. Buldok oyunu bu çocuklar için bu hayvan oyunda en güçlü olan ve gerçek bir maço ve en iyisi olabilir. . Gösterisinde tek bayan- Bayan Kanişdır ve o bu kul giydirme oyununda en iyisi olmak için fattan albenisini kullanacaktır.

Burada yapabileceğiniz farklı kıyafet kombinasyonları sayısı çok büyüktür.Bu çocuklar için oyunundaki köpek moda hangi seviyede olduğunu inanmayacaksiniz. Bir buldok gerçek bir beyefendi gibi giyinmiş olabilir, bir kaniş bir prenses ya da bir amigo olabilir ve bir tazı süper köpek olabilir. . Sizin göreviniz yarışmasında alayı kazanmak için doğru kıyafet ve kostümleri bulmaktır. Bu çocuklar için bir oyun – istisnasız! Köpek günleri  önümüzde ve  onlar için hazırlasanız iyi olur. Çocuklar için iyi oyun bulmak zor ve neyse ki ve bu köpek giysi ve bakım oyunu ücretsiz indirmek için herkes için mevcuttur!

Indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bestfreegames.dogdressup.petsalongame&hl=tr

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s