Köpek canlı duvar kağıdı

Indir :Köpek canlı duvar kağıdı

Duvarkağıtlar ve arka planlar bu canlı duvar kağıtları ücretsiz olarak bilinen Köpek canlı duvar kağıdıyla sevimliliğin yeni bir düzeyine ulaşmış.Android için bedava uygulamayla telefonunuzu güzelleştirin.

Eğer animasyonlu duvar kagidi olarak dört tane köpek yavrularıni görmek isterseniz,sadece basit kurallara uymanız lazım.Ama her şeyden önce bedava duvar kagidi indirmeniz gerekecek sonra kalanların hepsini yapabilirisiniz.

======================================================================

Nasıl kurulur:

Ana Sayfa ->Menüye bas-> Seç Duvar Kağıtları -> Canli Duvar Kagidi

seçin -> Listeden Köpek canlı duvar kağıdı seçin

======================================================================

Az zaman önce Android için canlı duvar kağıtları ücretsiz sesini duyurdu ve bir smartphoneden başka bir smartphoneye kadar uzattı.Bügünlerde, canlı duvar kağıtlarının endüstrisinde  yürütülmekte olan trendler hayvan canlı duvar kağıtlarıdır.Bu hiç kimse sevimli eniklere ya da kul köpeklere ,köpek duvar kağıtlarına dayanmadığına sebep olmalıdır. Köpek duvar kağıtları en popülerdir.Köpek sevenlerden birisi olursanız, animasyonlu duvar kağıtları ve arka planları severseniz o zaman bu hd duvar kagitlarindaki köpeklere bayılacaksınız.

Bu köpek ve köpek yavruları köpek giydirme oyunundan çiktılar.Bu ücretsiz uygulamada şiveli köpeklerin  sadece kısıtlı adetini var.Oyunu indirin ve beğendiğiniz gibi köpeği yaratın böylece kendiniz üretilen duvar kağıdınız olacak.

Indir Köpek Oyunu Giydirme Oyunlari

Bu evcil hayvanı canlı duvar kağıdı dört tane köpek soyunu var  ve altı farklı köpeği yerleştirecek arka planları var.Her köpeğin iki kıyafetlerin kombinasyonu ve giyim stili var ,bu demekki tammamen farklı sekiz köpek ve köpek yarvrusu olacak.Burada iki tane dişi köpeği var , Paris ve Kristin adlı şivava ve Bela ve Lola adlı kanış.Oskar ve Tobi adlı buldokları da var ve Laki ve Vrigi adlı tazıları var.Ücretsiz uygulama indirin ve tüm köpeklerinden en sevdiğiniz hangisi olduğunu görün.

Indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.doglivewallpaper.cartoonpuppylivewallpaper

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s