Tavşan Duvar Kağıdı Canlı

blablabla

İndir:Tavşan Duvar Kağıdı Canlı

Uyarı!Sevimlilik fazla yükü! Tavşan Duvar Kağıdı Canlı kasabada ve bu sevimli tavşan sevinç getiriyor. Fantastik  Sevimli Tavşan hareketli resimlerle bu bir ücretsiz Android uygulamasıdır.

Tavşan Duvar Kağıdı Canlı erkekler ve kızlar için mükemmel, tavşanlar sevenler için harika ama aynı zamanda onların telefonuna baktıkları her  zaman neşelendirmek isteyenler içindir.

Altı sevimli tavşan resimlerden birini seçin, canlı duvar kağıtları olarak ayarlayın ve telefonunuzu en şirin olması yapın.burunları hareket eden ve takım elbise giyen beş tavşanlar türü vardır. yeni evcil tavşan ile eğlenmek isterseniz en sevdiğinizi bulun ve arka planda yerleştirin .

================================================== ====================

Nasıl kurulur:

Ana Sayfa -> Menüye basın -> Seç Duvar Kağıtları -> Seç Canlı Duvar Kağıtları – Listeden> Zekâ Tavşan Duvar Kağıdı Canlı Seç

Onlar Zekâ oyunları – Tavşan Oyununun  ana karakteri olduğu için bu sevimli tavşanlar zaten ünlüdür,onlar yüksek modaya alışmış olur ve havalı yerler ve hayvan salonları ziyaret etmeyi sever. Tavşana bakın ve sevdiği arka planı bulun. Bazen sahilde olmak istiyor,bazen diskoda  eğlenceye ihtiyacı var ya da belki komik tavşan sadece lezzetli havuçla dolu olan bahçede barışa ve huzura ihtiyacı var.

Tavşan Duvar Kağıdı Canlı indirdiğiniz zaman, ilk altısı arasında favori tavşanı seçin ve sonra onun için en uygun olduğunubeş animasyonlu arka planın  birini bulun.

Gri tavşan kalplerle dolu bir gömlek giyen, aşıktır. O gerçekten sevdiği birine çiçekleri getirecek. Onun kalbini kazanın ve o asla sizi bırakmayacak.

Kızıl saçlı tavşan dolaşmak ister onu takip edın. Mavi tavşanı da seveceksiniz.

Paskalya tavşanı bir papyon ile şık bir gömlek giyen ve tüm iyi insanlara renkli yumurtayı getirmek için hazır. Pembe tavşan festival için hazır ,birlikte dans etmeniz için onu takipp edin ve  çok eğleneceksiniz.Mor tavşandan  sakının!O oku ve yayı var,hemen aşık olacaksınız!

Eğer tavşanlar hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz kendiniz bir tavşan duvar kağıdı yapın ve Zekâ oyunları – Tavşan Oyunu  ücretsiz olarak indirin.

Indirin Tavşan giydirme oyunu

Download: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bunnylivewallpaper.cartoonrabbitlivewallpaper

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s