Giydirme oyunu-Canavar Oyunu

Indir :Giydirme oyunu-Canavar Oyunu

Herkes “Bir canavar benim” bağırıyor! Canavar Oyunu  tam yüz ve giydirme oyununun komik karışımıdır. Hemen sizi ücretsiz bir diğer boyuttan gelen bir canavara değiştirir.

Ücretsiz oyun uygulama “Canavar Oyunu Indirin ve saatlerce  ailenizle ve arkadaşlarınızla eğlenin. Çılgın yüzler yaparken fotoğraf çekmekten ve daha sonra kendiniz tarafından oluşturulan bir canavara koymaktan  daha ilginç bir şey yok.

Bu cocuklar icin egitici oyunlar bedava. En iyi kiz oyunlari ucretsiz, giyinmek ve ücretsiz olarak bu oyunu bir zevk. Bu da erkek giydirme oyunu olarak görülebilir bir erkek giydirme oyunu. Bu 4 yaş oyunları çocuk ve 3 yaş oyunları çocuklar, 3 yaş oyunları çocuklar için guzel oyun.

Uzaydan gelen canavarlar geldiler  ve herkes onlar gibi gözükmek  istiyor .O kadar popüler haline gelmiştir. Bu dev canavarlar çok güçlü ve yakışıklı ve herkes tarafından beğenilmiş. Ama, deniz canavarları veya diğer yaratıklarıla karışmayın. Onların popülerlik o kadar büyük ki,birlikte tüm şarkıcılar ve film yıldızları gibidir. Onlar bile herkes ona bayıldığı çocuklar için oyunu var.

Canavar olabilir miyim?

Bu ücretsiz çocuklar için canavar oyunu size  bol bol olasılıkları sağlar çünkü istediğiniz gibi bir canavar yaratmak için birleştirebildiğiniz binlerce öğeleri vardır. Bu minik, sevimli canavar ya da kanını donduracak  korkunç bir canavar olabilir, bu yüzden erkekler için bir oyun ve aynı zamanda kızlar için bir oyun olabilir, herkes eğlenebilir  hatta yaşlı olanlar.

Bu fantastik çocuklar için Canavar Oyunu nasıl oynanır?

★  Sihirli başlasın. Telefonunuzun kamera kullanarak kendinizin veya arkadaşınızın bir fotoğrafı çekin veya fotoğraf galerisinden  bir  fotoğrafınızı kullanabilirsiniz. Gerçek bir fotoğraf eğlenceli olduğu için istediğiniz gibi suratını ekşitebilirsiniz sadece doğru durum ve kameraya  bakın.

★  Bir fotoğraf çektiğiniz zaman,onu sıkıştırın ve hem yatay hem de dikey görüntü ölçeklendirin , verilen seçim alanına uygun olması için yüz konumunu ayarlayana kadar sürükleyin . Her şeyi doğru yerinde olduğu zaman bir canavar yaratmak için bir gövdenin üzerinde bir yüz koymak için sonraki adıma geçin.

★Artık giydirme oyunu dünyasına girdiniz,düğmelere basarak , üst vücudü, şort, kanat, kuyruk, kollar ve bacaklar hatta arka planı ,canavarın vücut parçalarını seçerek istediğiniz gibi canavar vücudü yapabilirsiniz.

★ Bütün bu öğelerin  rasgele bir kombinasyonu yapmak için karıştırma düğmesini kullanın.

★ Şimdi,yeni olarak kendinize bakın! Artık evrendeki en ünlü canavar gibi güçlü ve yenilmezsiniz Bununla istediğiniz kadar övünebilirsiniz! Telefonunuzda görüntü kaydetebilirisiniz, kişi fotoğrafı olarak ayarlayabilirsiniz, duvar kağıdı olarak ayarlabilirsiniz veya buna memnun değilseniz baştan başlayabilirisiniz.

Çocuklar için ücretsiz oyun indirin!Ücretsiz oyun indirin – Canavar Oyunu!

Indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bestfreegames.monstergame.makemeamonster&hl=tr

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s